Czapka z Membraną TACTIC Black

Czapka z Membraną TACTIC Black

En stock
29,00 zł
Brutto

Prezentowana czapka to propozycja dla tych, którzy szukają nie tylko wygodnego i komfortowego nakrycia głowy ale również oczekują wysokiej funkcjonalności i maksymalnych właściwości termoaktywnych. Kopuła czapki wykonana została z bardzo ciepłego micropolaru w całości wzbogaconego jonami srebra Silver Plus. 

rozmiar ubrań
  • M/L

 

Dzięki zastosowaniu jonów srebra czapka zapewnia dodatkową ochronę antybakteryjną. Część czapki biegnąca przez czoło dookoła głowy to trójwarstwowa całkowicie odporna na wiatr i wilgoć membrana Wind D-fender. Tradycyjnie już dla firmy Rough Radical całość została uszyta w technologii Autolap czyli płaskiego, mocnego i bez uciskowego szwu.

Cechy produktu:

  • materiał: 100% poliester
  • płaskie bezuciskowe szwy Autolap
  • technologie: jony srebra Silver Plus, Wind D-Fender
6 Przedmioty
Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci