KARTA STAŁEGO KLIENTA 4TACTICAL.PL

Dbamy o budowanie długotrwałych, dobrych relacji z naszymi klientami i w tym celu stworzyliśmy program Kart Stałego Klienta.

KTO MOŻE ZOSTAĆ POSIADACZEM NASZEJ KARTY STAŁEGO KLIENTA

Klient, który jednorazowo w Salonie Firmowym 4tactical.pl bądź e-sklepie zakupi jednorazowo produkty na łączną kwotę minimum 1000 zł. Początkowy rabat dla Posiadacza Karty Stałego Klienta to -5%. Z każdym wydanym 1000zł rabat rośnie o 1 punkt procentowy (np. po wydaniu 2000zł rabat wzrasta z -5% do -6% itd.) aż do 15%.

ZASADY WYDAWANIA KART

1. Karta wydawana jest po spełnieniu w/w warunków, na podstawie formularza wiadomości e-mail (na biuro@4Tactical.pl) - TEKST PONIŻEJ!

Skopiuj mnie!

Proszę o założenie karty Stałego Klienta na podstawie zamówienia nr. 4T/..../..../.... na dane:

Imię i nazwisko: ................
Numer telefonu: ................
Adres e-mail:.....................

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4Tactical IRENEUSZ WRÓBLEWSKI moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez 4Tactical IRENEUSZ WRÓBLEWSKI za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez 4Tactical IRENEUSZ WRÓBLEWSKI w celu prowadzenia działań marketingowych  przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne.

2. Karta Stałego Klienta wydawana jest bezpośrednio w Sklepie Stacjonarnym lub wkładana do zamówienia, które podlega kryteriom założenia Karty Stałego Klienta. Następnie nadawany jest numer Karty Stałego Klienta i spersonalizowany kod rabatowy na zakupy.

3. Przy każdym zamówieniu należy napisać w uwagach do zamówienia napisać "Karta Stałego Klienta nr..."

W przypadku utraty Karty Stałego Klienta prosimy o niezwłoczne powiadomienie Salonu Firmowego 4Tactical.pl, w którym karta została wydana, celem wydania nowej karty i wykreślenia utraconej karty z rejestru.

Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci