Lista produktów marki Rough Radical

Producent bielizny termoaktywnej, wprowadzamy do swojej oferty także bieliznę termoaktywną dla dzieci, która cieszy się równie dużą popularnością, co produkty dla dorosłych. Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych wyrobów, bielizna ta została wzbogacona o jony srebra Silver Plus, co gwarantuje doskonałą izolację termiczną oraz skuteczną ochronę przed bakteriami.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii Autolap szwy są płaskie i nieuciskające, co sprawia, że odzież ta jest nie tylko elastyczna, ale także niezwykle wygodna dla maluchów. Rodzice chętnie wybierają naszą bieliznę termoaktywną dla dzieci, ponieważ nie muszą się martwić, że ich pociechy zmarzną lub będą czuły się niewygodnie podczas zimowych zabaw. Nasza bielizna termiczna dla dziewczynki i chłopca jest również doskonałą opcją dla małych sportowców. Zapraszamy. 

Producent odzieży termoaktywnej posiadamy szeroki zakres oferty, w której znajdziecie także bieliznę termoaktywną idealnie dostosowaną do jazdy na motocyklu. Nasza bielizna termoaktywna na motocykl to rozwiązanie stworzone z myślą o pasjonatach motocyklowych, którzy chcą czuć się komfortowo i bezpiecznie podczas swoich podróży.

W tej kategorii posiadamy bieliznę termoaktywną damską oraz męską, która sprawdza się doskonale podczas jazdy na dwóch kółkach. Materiały najwyższej jakości oraz zastosowane technologie zapewniają pełen komfort, są szybkoschnące i antybakteryjne, co jest niezwykle istotne podczas długich tras.

Dodatkowo do naszej odzieży dodajemy gratis kominiarkę, która sprawdzi się podczas jazdy w trudniejszych warunkach. Wybierając, naszą bieliznę termoaktywną na motocykl inwestujesz w jakość i bezpieczeństwo podczas swoich motocyklowych przygód. Dzięki naszym produktom możesz cieszyć się pełnym komfortem, niezależnie od warunków pogodowych i długości trasy.
Less
Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci