Gaz pieprzowy Klever KO Defenol Jet (strumień)...

Gaz pieprzowy Klever KO Defenol Jet (strumień) 100 ml

Ostatnie sztuki w magazynie
53,00 zł
Brutto

W sytuacji zagrożenia czasem nieunikniona jest konfrontacja z przeciwnikiem. Jeśli nie da się załagodzić sytuacji pokojowo, należy obezwładnić napastnika, unikając przy tym obrażeń ciała. Gaz pieprzowy 100 ml Klever KO Defenol Jet zadba o Twoje poczucie bezpieczeństwa i pomoże zneutralizować zagrożenie, dając Ci czas na ucieczkę lub wezwanie policji. Jest to gaz o działaniu drażniącym, który nie powoduje trwałego uszczerbku na zdrowiu, jeśli korzysta się z niego zgodnie z instrukcją.

 

Niewłaściwie używany gaz łzawiący może stać się zagrożeniem dla osoby, która się nim broni. Model KO Defenol Jet zapewnia łatwą obsługę, ponieważ jego dysza wypuszcza z dużym ciśnieniem gaz w postaci strumienia. Dzięki temu masz gwarancję, że nie znokautujesz sam siebie. Warto również pamiętać, że tego rodzaju gaz pieprzowy działa punktowo. To znaczy, że kierujesz substancją dokładnie tam, gdzie chcesz.

KO Defenol Jet jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy wymierzyć i nacisnąć, by ukierunkowany strumień gazu unieszkodliwił potencjalnego agresora. Celując w wybrany punkt, zużywasz dokładnie tyle gazu, ile potrzebujesz. Zapobiegasz tym samym rozpylaniu go na boki i narażaniu osób postronnych. Działa on obezwładniająco zarówno na ludzi, jak i na zwierzęta, zniechęcając do podjęcia walki. Wbudowane zabezpieczenie zapobiega przypadkowemu rozpyleniu gazu w torbie lub plecaku.

037-009
2 Przedmioty
Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci