Naszywka Cat Eyes Laser Cut - M-Tac
Naszywka Cat Eyes Laser Cut - M-Tac
Naszywka Cat Eyes Laser Cut - M-Tac
Naszywka Cat Eyes Laser Cut - M-Tac
Naszywka Cat Eyes Laser Cut - M-Tac
Naszywka Cat Eyes Laser Cut - M-Tac

Naszywka Cat Eyes Laser Cut - M-Tac

9,50 zł
Brutto
Kolor

 
M-Tac naszywka Cat Eyes Laser Cut fluorescencyjny – tzw. naszywka Morale patches - mocowana do czapki z daszkiem lub plecaka na velcro – rzep (na samej naszywce na odwrocie naszyty jest rzep). Obraz jest wykonany z świecącego w ciemności materiału fosforescencyjnego. Wymiary: 80 х 25 mm Dodatkowo: rzep do przyczepienia Materiał: Cordura 500D Ze względu na swoje unikalne właściwości Cordura jest szeroko stosowana w taktycznym wyposażeniu sił wojskowych, porządkowych i specjalnych. Są to głównie materiały o liniowej gęstości 1000d i 500d. Gęstość liniowa - jest to stosunek ciężaru nitki materii do jej długości. Jest on mierzony w denierze. Ta jednostka miary jest stosowana głównie dla produktów nylonowych. Odpowiednio, im wyższa jest ta wartość, tym grubszy i cięższy jest materiał. Fizyko- techniczne właściwości tkaniny CORDURA 1000D są bardzo wysokie, siła zrywająca wynosi około 3000 N, siła rozdzierająca około 150 N. Odporność na ścieranie wynosi ponad 50.000 cykli. Stosuje się go na ubrania, pokrowce, torby. Czy to taktyczny plecak, torebka czy kurtka. Produkty wykonane z materiałów CORDURA bez wątpienia przejdą próbę czasu i odległości. CORDURA to trwałość, niezawodność i styl. Jeśli chodzi o siłę, to jest ona poza wszelką konkurencją. * Kolor lub odcień pokazany na zdjęciu może różnić się od rzeczywistego. Specyfikacje produktu i akcesoria mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta.
10317
5 Przedmioty
5903886877153
Ten produkt nie ma jeszcze opinii
Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci