Lista produktów marki M-TAC

M-Tac to ukraińska marka produkująca wysokiej jakości odzież taktyczną. Produkty M-Tac zostały przetestowane podczas prawdziwych konfliktów zbrojnych oraz arktycznego mrozu, zapewniając bezkompromisową ochronę przed niekorzystnymi warunkami terenowymi i atmosferycznymi.

Brand M-TAC to zespół młodych ambitnych i utalentowanych ludzi, których łączy wspólna sprawa - tworzenie odzieży taktycznej o praktycznej i wysokiej jakości oraz najnowszym designie.

Historia M-TAC to historia zrodzona w burzliwych czasach rewolucji. Czasy, które nie szukają kompromisów i nie wybaczają błędów. Mamy dziewięć lat. Oznacza to, że ponad 1800 dni tysiące ludzi z różnych stron świata cieszy się wygodą i komfortem wyprodukowanych przez nas rzeczy.

M-TAC cechuje wygoda w zarówno miejskich, jak i w ekstremalnych warunkach. Odzież i wyposażenie brandu zostały przetestowane przez arktyczne mrozy i najgorętsze współczesne konflikty zbrojne. Połączyliśmy styl, technologię i wygodę, aby spełnić marzenie każdego, kto jest spragniony przygód i nie boi się wyzwań.

Więc, jeśli jesteś zdeterminowany i energiczny, a serce Ci zaczyna przyspieszać w oczekiwaniu na nowe osiągnięcia, M-TAC jest dokładnie tą odzieżą, która pomoże Ci zbliżyć się do realizacji twoich marzeń.

M-TAC to brand dla wszystkich.Dla Ciebie. Dla mnie. Dla każdego.

Zrodzony z rewolucji i zahartowany przez wojnę.

Less
Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci