• Wyprzedaż!
  • -10%
Kurtka Softshell Fluo
Kurtka Softshell Fluo
Kurtka Softshell Fluo
Kurtka Softshell Fluo
Kurtka Softshell Fluo
Kurtka Softshell Fluo
Kurtka Softshell Fluo
Kurtka Softshell Fluo

Kurtka Softshell Fluo

Ostatnie sztuki w magazynie
459,00 zł 510,00 zł -10%
Brutto

RED to kolekcja przeznaczona dla wszystkich osób związanych z ratownictwem.
Zwracamy szczególną uwagę na komfort pracy ratowników, dlatego nasze produkty są wygodne, dobrze skrojone i wykonane z najlepszych materiałów, by nawet podczas długiego i pełnego pracy dyżuru ratownik czuł się swobodnie i komfortowo w naszej odzieży.

rozmiar ubrań
  • XL

 

RED to kolekcja przeznaczona dla wszystkich osób związanych z ratownictwem. Zwracamy szczególną uwagę na komfort pracy ratowników, dlatego nasze produkty są wygodne, dobrze skrojone i wykonane z najlepszych materiałów, by nawet podczas długiego i pełnego pracy dyżuru ratownik czuł się swobodnie i komfortowo w naszej odzieży.

Jesteśmy dumni, że możemy ubierać codziennych bohaterów. Softshell Fluo wykonany został z tkaniny typu softshell polskiego producenta Kiljan o gramaturze 270gr/m2 z mikropolarem w kolorze fluo o podwyższonej widoczności połączony z kolorem czarnym. Posiada 4 kieszenie zapinane na suwak błyskawiczny: dwie przednie dolne, jedna piersiowa ( lewa) jedna ramienna ( lewa). Wysoka stójka zabezpiecza przed wiatrem. Rzep na plecach i piersi na oznaczenia ratownicze.

462
1 Przedmiot
Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Zobacz także

Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci