Twardy Wkład Balistyczny U-line ESAPI NIJ Level...
Twardy Wkład Balistyczny U-line ESAPI NIJ Level...
Twardy Wkład Balistyczny U-line ESAPI NIJ Level 4  "M
Twardy Wkład Balistyczny U-line ESAPI NIJ Level 4  "M

Twardy Wkład Balistyczny U-line ESAPI NIJ Level 4 "M

Obecnie brak na stanie
2 200,00 zł
Brutto

Produkt zapewnia ochronę balistyczną klasy IV potwierdzony certyfikacją NIJ 0101.06, co gwarantuje ochronę nawet przed pociskami karabinowymi a także niektórymi przeciwpancernymi takimi jak:

  • 7.62x51 NATO, M80 (NIJ level 3 0101.06)
  • 7.62x39 MSC, AK47
  • 5.56x45 NATO, SS109/M855
  • 7.62x63 AP / .30-06 Springfield (NIJ level 4 0101.06)

 

Krój ESAPI (Enhanced Small Arms Protective Insert) zaprojektowany jest do użytku z nowoczesnymi kamizelkami taktycznymi typu Plate Carrier oraz stosowany na całym świecie przez siły zbrojne i służby mundurowe. 

Kształt płyty zapewnia maksymalną ochronę klatki piersiowej bez ograniczania zakresu ruchu ramion oraz tułowia, dzięki czemu stanowi najwyższą formę kompromisu między opancerzeniem a mobilnością użytkownika.

Płyta Balistyczna Protection Group jest wkładem typu Standalone - oznacza to, że stanowi ochronę balistyczną sama w sobie i nie wymaga stosowania dodatkowych miękkich wkładów, co w przypadku płyt o odporności klasy IV wcale nie jest standardem. 

Producent aby jeszcze bardziej zwiększyć zdolności ochronne swojego produktu umieścił po wewnętrznej stronie płyty specjalną wkładkę Anti-Back Face Signature przez co po zatrzymaniu pocisku ta nie odkształci się powodując uszkodzenia wewnętrzne klatki piersiowej.

Geometria Double Curve oznacza że płyta zakrzywiona jest zarówno w płaszczyźnie horyzontalnej jak i wertykalnej, co przekłada się na wygodę użytkowania, mniejsze zmęczenie ramion przy długotrwałym noszeniu oraz lepszą absorpcję energii przy postrzale.

Materiałem użytym do produkcji płyty jest ceramika monolityczna (AI203), dzięki czemu wkład oferuje znacznie większą powierzchnię osłony niż w przypadku standardowej technologii produkcji wkładów ceramicznych.

Płyta powleczona jest od zewnątrz wodoodpornym materiałem Cordura dzięki czemu nie jest podatna na uszkodzenia związane z płynami oraz temperaturą. Brzegi wkładu pokryte zostały amortyzującą pianką aby zapobiec uszkodzeniu ceramiki w razie upadku.

Wymiary M  ESAPI :

  • 31,9cm x 24,4 x 2,7cm

Waga: 3,05kg

PGDK-10U402C2
Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Zobacz także

Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci