Nóż Za-Pas Ultra Outdoor Black G10 Stonewash NMV

Nóż Za-Pas Ultra Outdoor Black G10 Stonewash NMV

420,00 zł
Brutto

Klasyczny i genialny w swej prostocie. Ultra Outdoor, czyli nóż z przeznaczeniem terenowym, nóż bushcraft'owy, survival'owy, nóż do lasu. Wykonany został ze stali węglowej NMV (AISI o2 - 1.2842)  o grubości 4,4mm.

 
Klasyczny i genialny w swej prostocie. Ultra Outdoor, czyli nóż z przeznaczeniem terenowym, nóż bushcraft'owy, survival'owy, nóż do lasu. Wykonany został ze stali węglowej NMV (AISI o2 - 1.2842)  o grubości 4,4mm. Nieważne do czego go użyjesz, z pewnością ten nóż wytrzyma bardzo dużo. 
  
Ostrza zahartowane zostały na poziomie 58-59 HRC, tak, aby nóż był kompromisem między wysoką udarnością a dobrym trzymaniem ostrości. Wraz z szlifem "prawie" pełnym tworzą nóż, który nie tylko jest wytrzymały, ale też co najważniejsze - uniwersalny.
 
Rękojeść wykonana z Mikarty oraz laminatu G10 (laminat żywicy i włókna szklanego - ekstremalnie odporny na warunki atmosferyczne) w kolorze czarnym pomarańczowym. Została wypiaskowana dla lepszego chwytu w dłoni. Zamocowana na śrubach w kolorze czarnym.
 
Wybierz najlepszą dla Ciebie powłokę:
 
Acid Stonewash - powłoka idealna dla ludzi mocno eksploatujących swoje noże. Zalecamy stosowanie PRUCIAK PROTECTORa lub innych produktów na bazie tłuszczy.
 
Druga opcja to farba ceramiczna CERAKOTE z serii Elite, położenie jej nadaje nożowi elegancki wygląd ale i odcina dopływ tlenu do stali - jednocześnie sprawiając, że jest odporna na warunki atmosferyczne. 
 
'ULTRA OUTDOOR" - dane techniczne:
 
Wysokość w pięcie - 30mm
Długość całkowita - 250mm
Długość ostrza - 120mm

Waga - 250g (bez pochwy)

UO-CE-G10-BL
4 Przedmioty
Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci