NÓŻ ZA-PAS EC95 American Walnut D2

NÓŻ ZA-PAS EC95 American Walnut D2

399,00 zł
Brutto

EC95 to nasza pierwsza odsłona typowego noża myśliwskiego, jednak z racji swoich wymiarów oraz materiałów użytych do produkcji, może on służyć zdecydowanie i do użytku codziennego. Popularna stal D2 (1.2379) długo trzyma ostrość.

 

EC95 to nasza pierwsza odsłona typowego noża myśliwskiego, jednak z racji swoich wymiarów oraz materiałów użytych do produkcji, może on służyć zdecydowanie i do użytku codziennego. Popularna stal D2 (1.2379) długo trzyma ostrość. Stal ta zawiera w składzie aż do 13% chromu (Cr) co zapewnię zwiększoną odporność na rdzę.

Szlif o pełnej wysokości zapewni komfort przy wykrawaniu, jak i przy struganiu. Co czyni go bardzo uniwersalnym.

Do wyboru rękojeść wykonana z bardzo twardych drewien egzotycznych - orzecha amerykańskiego.  Drewna o bardzo eleganckim odcieniu brązu. Użycie drewna zamiast materiałów epoxydowych, sprawia w tym nożu, że praktycznie nie czuć go w ręce. Zaciśnięta została ona rurkami z mosiądzu.

Pochwa wykonana ze skóry bydlęcej o grubości 3mm, uszyta w Polsce :)

Dane techniczne:

Długość noża: 215mm

Długość ostrza: 90mm

Stal: D2 3,5mm

Hartowanie: 60-61 HRC

Waga: 120g

Kąt ostrzenia: 20 stopni

Kolor rękojeści brąz
Rodzaj stali D2 
Rodzaj powłoki na ostrzu Brak
EC95-W-AW
5 Przedmioty
Ten produkt nie ma jeszcze opinii
Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci