Nóż ZA-PAS Ambro G10 ORANGE

Nóż ZA-PAS Ambro G10 ORANGE

330,00 zł
Brutto

Prosty ale elegancki, z nutą szaleństwa w postaci trzech otworów w rękojeści. Niewielki fixed, który miał być z założenia "everyday carry". 

 

Prosty ale elegancki, z nutą szaleństwa w postaci trzech otworów w rękojeści.

Niewielki fixed, który miał być z założenia "everyday carry".  Specjalna konstrukcja rękojeści sprawia, że jest idealnie wyważony i lekki. Popularna stal D2 (1.2379) dobrze sprawdza się w trzymaniu ostrości. Rękojeść wykonana została z G10, do wyboru w kolorze czarnym lub pomarańczowym, skręcana na śruby TROX. 

Pochwa wykonana została z Kydex'u w kolorze czarnym, z naszym autorskim mocowaniem typu "Tek-Lok" ze stali nierdzewnej o grubości 1mm.

Cechy produktu:

Długość noża: 195mm

Długość ostrza: 90mm

Stal: D2 3,5mm

Hartowanie: 60-61 HRC

Waga: 130g

Ostrzenie: 20 stopni

Kolor rękojeści pomarańczowa
Rodzaj stali D2 / NC11LV
Rodzaj powłoki na ostrzu Brak
AM-G10-OR
5 Przedmioty
Ten produkt nie ma jeszcze opinii
Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci