• Wyprzedaż!
  • -50%
Kurtka Cramp Pro Green Tagart®
Kurtka Cramp Pro Green Tagart®
Kurtka Cramp Pro Green Tagart®
Kurtka Cramp Pro Green Tagart®

Kurtka Cramp Pro Green Tagart®

Ostatnie sztuki w magazynie
199,50 zł 399,00 zł -50%
Brutto

Kurtka męska Cramp Pro Dark Green to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoki komfort użytkowania, dobre dopasowanie odzieży do sylwetki, a także elastyczność, która nie krępuje ruchówKurtka Cramp Pro Dark Green idealnie sprawdzi się podczas aktywnego spędzania wolnego czasu, jak i podczas wymagającego użytkowania w terenie. 

 

Wygoda podczas aktywności i na co dzień

Kurtka męska Cramp Pro Black Green to wielofunkcyjne okrycie wierzchnie, które znajdzie zastosowanie we wszelkiego typu aktywnościach. Kurtkę cechuje unikalne połączenie włókien. Cramp Pro Black Green łączy w sobie świetną chłonność, dużą wytrzymałość i sprężystość. Lekkość połączona z funkcjonalnością i rozciągliwość materiałów, sprawia, że model ten sprosta nawet najwyższym wymaganiom.

Duża elastyczność męskiej kurtki Cramp Pro oraz dobre dopasowywanie się do sylwetki sprawiają, że kurtka daje dużą swobodę ruchów podczas marszu, dłuższych wędrówek lub podchodu, praktycznie nie ograniczając ruchów. Gęsto spleciona tkanina szybko wysycha, dobrze odprowadza wilgoć i tworzy skuteczną barierę przed podmuchami wiatru. Cechy te docenisz szczególnie podczas wzmożonej aktywności fizycznej, do której model Cramp Pro Black Green nadaje się najlepiej. 

Kurtka posiada 2 kieszenie zewnętrzne zasuwane na zamek błyskawiczny oraz 2 wewnętrzne kieszenie otwarte. Umożliwią one przetransportowanie oraz przechowanie niezbędnych podczas wyprawy przedmiotów, akcesoriów.

Wersja Pro modelu Cramp wykonana została z dwóch kolorów tkanin, co dodatkowo podkreśla dynamiczną linię kroju. Kurtka zapinana jest na zamek błyskawiczny, wyposażona w dwie boczne kieszenie zapinane na zamki błyskawiczne. Umieszczony na dole kurtki ściągacz zapewnia optymalne dopasowanie obwodu oraz dobre dopasowanie do sylwetki, co znacznie wpływa na poczucie komfortu w trakcie noszenia. Przyjemny w dotyku, elastyczny materiał podnosi parametry użytkowe kurtki.

KCPGT
2 Przedmioty
Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Zobacz także

Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci