• Nowy
Preparat do broni Brunox Gun Care Spray 25ml
Preparat do broni Brunox Gun Care Spray 25ml
Preparat do broni Brunox Gun Care Spray 25ml
Preparat do broni Brunox Gun Care Spray 25ml

Preparat do broni Brunox Gun Care Spray 25ml

9,00 zł
Brutto

Preparat do czyszczenia broni Brunox Broń smaruje jej ruchome elementy takie jak zamek, mechanizm spustowy i magazynek. Łatwa i precyzyjna aplikacja, dzięki formie aerozolu z aplikatorem, pozwala dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc, zapewniając maksymalną ochronę przed wilgocią i korozją. Dzięki temu zapewnia płynne i niezawodne działanie broni, poprawiając tym samym jej wydajność.

Brunox Broń to niezawodny preparat, który czyści, smaruje i pielęgnuje broń pozostawiając na jej powierzchni cienką powłokę zabezpieczającą. Powłoka ta ma za zadanie chronić lufę broni przed tarciem oraz jej pozostałe elementy przed korozją. W odpowiednich suchych warunkach preparaty Brunox Broń ochronią Twoją broń nawet do sześciu miesięcy. Smar broni Brunox Broń zapewnia funkcjonalność nawet przy temperaturze -50°C.

 

Każdy użytkownik broni wie, jak ważna jest pielęgnacja jej mechanizmów. Marka Brunox Broń posiada gamę produktów do konserwacji broni. Dobór odpowiedniego środka jest uzależniony od warunków w jakich jest przechowywana. Preparat do czyszczenia broni Brunox Broń smaruje jej ruchome elementy takie jak zamek, mechanizm spustowy i magazynek. Łatwa i precyzyjna aplikacja, dzięki formie aerozolu z aplikatorem, pozwala dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc, zapewniając maksymalną ochronę przed wilgocią i korozją. Dzięki temu zapewnia płynne i niezawodne działanie broni, poprawiając tym samym jej wydajność.

Cechy:
- kolor: bezbarwny,
- gęstość (20°C): 0,83 +/- 0,02 g/cm3,
- lepkość dynamiczna (20°C): 4 mPa,
- temperatura zapłonu: 78°C (towar nieopakowany) DIN ISO 2592,
- wytrzymałość cieplna: do 160°C w krótkim okresie od zastosowania, do 125°C w długim okresie od zastosowania,
- temperatura topnienia: poniżej -55°C,
- wartość pH: neutralna,
- charakterystyka powłoki: pełzająca,
- grubość warstwy: 1-2 μm,
- konsystencja: 23 N/mm2,
- wytrzymałość punktowa: powłoka nie twardnieje, 64 mPas,
- wydajność: około 100 - 120 m2/l.

Dane techniczne:
Pojemność: 25 ml
Sposób aplikacji: spray
Producent: Brunox, Szwajcaria

BT09
23 Przedmioty
Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Zobacz także

Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci