Lista produktów marki Swisseye Tactical

Marka Swisseye została założona w 1998 roku. Od tego roku firma jest odnoszącym sukcesy producentem okularów sportowych, rekreacyjnych, ochronnych i specjalnych, który sprzedaje również okulary sportowe do salonów optycznych.

Gama produktów tactical military & security oferuje wysokiej jakości ochronę oczu w specjalnych warunkach, takich jak dla oficjalnych użytkowników lub do strzelectwa sportowego. Balistyczne okulary ochronne Swisseye łączą w sobie funkcjonalność i wydajność.

Od lat model Swisseye Raptor jest noszony przez członków policji i zespołów specjalnych Federalnych Sił Zbrojnych. Udział w międzynarodowych przetargach zaowocował sprzedażą modelu Raptor hiszpańskim siłom powietrznym i armii w Słowenii, a także Nighthawk tureckiemu wojsku.

Balistyczne okulary ochronne Swisseye przekonują odpornymi na rozbicie soczewkami z poliwęglanu. Okulary balistyczne są produkowane zgodnie z surową normą bezpieczeństwa EN ISO 12312-1. Wszystkie nasze okulary zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC. Te balistyczne okulary ochronne mają również specjalną powłokę zapobiegającą parowaniu i zarysowaniom.

Less
Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci