Lista produktów marki Sibeza

SIBEZA Sp. z o. o. to polska firma, która powstała w 2020 roku w Lublinie. Realizując misję naszej spółki od 2022 roku rozpoczęliśmy produkcję obuwia militarnego i bezpiecznego pod marką własną SIBEZA. Jednocześnie od samego początku naszej działalności jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem i koordynatorem na rynkach: polskim, litewskim, łotewskim, estońskim, ukraińskim, słowackim oraz czeskim dla francuskiego producenta obuwia ognioodpornego, ratowniczego i strażackiego -firmy BOCHE.

Zespół

 Zespół posiada bogate doświadczenie w zakresie technologii i produkcji obuwia. Przez wiele lat współtworzyliśmy obuwie specjalistyczne w dużych polskich i zagranicznych firmach. Posiadamy wiedzę, którą chcielibyśmy Państwu przekazać najlepiej, jak potrafimy -w postaci naszych produktów.

 

Marka własna

            W II kwartale 2022 roku wprowadziliśmy do naszej kolekcji pierwsze modele obuwia taktycznego CSG oraz DXB (w kolorze czarnym), następnie z końcem roku modele obuwia służbowego z kolekcji PRO, powiększając tym samym wachlarz oferty obuwia specjalistycznego. W II kwartale 2023 roku rozwijamy CSG i DXB o wersje kolorystyczne OLIVE, COYOTE oraz DESERT. Równocześnie pojawia się nowość w postaci trzewika SVG. Do końca roku wprowadzamy szeroką gamę modeli obuwia bezpiecznego i zawodowego.

Partner strategiczny

            Francuska firma BOCHE istnieje na rynku producentów obuwia specjalnego od 1960 roku, projektując i produkując obuwie przeznaczone dla profesjonalnych grup odbiorców.

W chwili obecnej głównymi klientami BOCHE na całym świecie są przede wszystkim służby ratownictwa specjalistycznego tj.: straż pożarna, ratownictwo medyczne, jak również jednostki policji i wojska. Na rynku francuskim BOCHE jest jednym z głównych dostawców obuwia do francuskiej straży pożarnej, policji oraz wojska, w tym Legii Cudzoziemskiej. Firma słynie z bardzo wysokiej jakości swoich produktów.

Less
Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci