Lista produktów marki Bennon

BENNON Group a.s. (do 31 grudnia 2021 nosiła nazwę Z-STYLE CZ a. s.) została założona na początku 2009 roku jako spółka akcyjna z całkowitym udziałem czeskim. Spółka kontynuuje zapoczątkowane w Zlinie tradycje obuwnicze. Jej działalność obejmuje nie tylko rozwój kolekcji i dystrybucję w zakresie obuwia zawodowego, bezpiecznego oraz outdoor’wego, ale także zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług doradczych w branży obuwniczej. Mottem firmy jest hasło „Ready for tomorroww“.

Zamiłowanie do profesjonalizmu i kompetencji realizuje się we wszystkich działaniach wewnętrznych i zewnętrznych firmy; ma odzwierciedlenie w portfolio produktów i przeprowadzanych z sukcesem zadaniach. BENNON Group a. s. patrzy w przyszłość z optymizmem, chcąc wykorzystać wszystkie nadchodzące możliwości i szanse pojawiające się w otoczeniu biznesowym.

BENNON Group a.s. jest członkiem Czeskiego Stowarzyszenia Obuwniczego i Skórzanego -  związku firm i instytucji zrzeszających producentów, dystrybutorów i jednostek badawczych i certyfikujących z terytorium Republiki Czeskiej.

Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci