Lista produktów marki Princeton Tec

Princeton Tec to znana na całym świecie amerykańska firma zajmująca się produkcją oświetlenia technicznego do sportów podwodnych, turystyki i alpinizmu.

Firma współpracuje z wieloma sportowcami, wyczynowcami i żołnierzami, ponieważ doskonale zna potrzeby klientów. Produkuje produkty oparte na najnowszych technologiach.

Funkcjonalne latarki czołowe: marka stawia na sprzedaż profesjonalnych, przetestowanych urządzeń do pracy w ekstremalnych warunkach. Latarki Princeton Tec są solidne i odporne na wszelkie czynniki fizyczne.

Dodatkowym atutem jest obecność czterech trybów świecenia, łatwość regulacji kąta nachylenia głowicy i elastyczność, która jest komfortowa w użytkowaniu opaski.

Less
Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci