.

Gaz Pieprzowy OC SUPER MAGNUM 50 ml

OC SUPER MAGNUM 50 ml to ręczny miotacz gazu pieprzowego, który jest silnie drażniącym środkiem obronnym. Skutecznie przeciwdziała agresji ludziom, nawet pod wpływem alkoholu czy narkotyków. Również skutecznie odpiera ataki psów. Niepalny i nieszkodliwy roztwór dla środowiska ma w sonie aktywny składnik gazu którym jest olejożywica pieprzu naturalnego.

Gaz zawiera: 18% olejku pieprzowego,1,4 % Capsanicyny i do 2,5 mln SH. Wykonany wg specjalnej formuły technologicznej A1Security, dzięki czemu jest najszybciej działającym roztworem mieszanki OC. Uaktywnia się natychmiast, w momencie wyrzutu,  wywołuje odwracalne pieczenie skóry oraz zapalenie błon śluzowych oczu i nosa, ustępuje po ok.40 minut po kontakcie. Może być zmyty wodą.

Sposób użycia:

Skierować w stronę napastnika, kciukiem unieść wieczko do góry i mocno nacisnąć dyszę stosując krótkie dawki. Zakres działania do 3m. Bezpośrednim efektem jest niezdolność napastnika do dalszego ataku.

Uwaga: Pojemnik pod ciśnieniem, nie przebijać i nie wrzucać do ognia.

Unikać nagrzewanie powyżej 50 C.

Gwarancja: 24 miesiące.

72,36 zł
Ilość:
Obecnie brak na stanie

Skład (nie mniej niż):

18% olejku pieprzowego, 1,4 % Capsanicyny i do 2,5 mln SHU.

Pojemność 50ml.

Gaz posiada atest PZH.

OCSM50

Specyficzne zamówienie

Polecane produkty

Produkty, którymi również warto się zainteresować
0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć