Pas Templar's Gear PT4 Gen III Tactical Belt...

Pas Templar's Gear PT4 Gen III Tactical Belt Ranger Green

Ostatnie sztuki w magazynie
289,00 zł
Brutto

Pas Temple Gear PT4 Gen.3 to najnowsza generacja zewnętrznych pasów oporządzeniowych zaprojektowanych do wygodnego przenoszenia broni, ładownic i lekkiego ekwipunku.

rozmiar ubrań
  • L

 

Pas Temple Gear PT4 Gen.3 to najnowsza generacja pasów outdoorowych zaprojektowanych do wygodnego przenoszenia broni, ładownic i lekkiego sprzętu. Kształt został zaprojektowany tak, aby dobrze przylegał i zapewniał wygodne dopasowanie. W przeciwieństwie do innych pasów Templar's Gear, w modelu PT4 usunięto piankę dystansową, aby zmniejszyć wagę i zapewnić najlepsze dopasowanie.

Wewnątrz znajduje się wyściełane obszycie, które można ustabilizować za pomocą paska na rzep na spodniach, takich jak pas sportowy lub patrolowy. Na zewnątrz znajdują się laserowo wycięte otwory w systemie MOLLE do mocowania kabur i ładownic. Ponadto na całej długości pasa znajduje się pionowe wycięcie ułatwiające wplecenie pasa wewnętrznego i umożliwiające mocowanie kabur, które nie są kompatybilne z systemem MOLLE. W górnej części znajdują się cztery przelotki do mocowania szelek.

Dzięki temu cała konstrukcja jest bardzo wszechstronna i może być używana w szerokim zakresie zastosowań. Aby korzystać z pasa PT4, należy przewlec przez niego pas wewnętrzny o szerokości 3,8-5 cm.

Paski są sprzedawane bez paska wewnętrznego!

Pasek jest dostępny w trzech rozmiarach:

S (6 otworów z tyłu / 5 otworów po bokach) 84-92 cm

M (6 otworów z tyłu / 6 otworów po bokach) 92-100 cm

L (6 otworów z tyłu / 7 otworów po bokach) 100-108 cm

Cechy produktu:

-Anatomiczny krój pasa zapewnia komfort podczas ćwiczeń.

-W pełni podszyty laserowo ciętą Cordurą w kolorze ranger green

-Lekka konstrukcja bez pianki dystansowej dla lepszego dopasowania.

-Wewnętrzna krawędź z rzepem i czterema antypoślizgowymi łatami.

-Pionowe wycięcia wyprowadzające część pasa na zewnątrz.

-Cztery wzmocnione szlufki

-Wymaga pasa wewnętrznego o szerokości 3,8-5 cm.

-Producent: Templar's Gear (Polska).

TG-PT4-GIII-RG-S
1 Przedmiot
5904433626316
Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Zobacz także

Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci