Naszywka Wojska Lądowe M-Tac Multicam
Naszywka Wojska Lądowe M-Tac Multicam
Naszywka Wojska Lądowe M-Tac Multicam
Naszywka Wojska Lądowe M-Tac Multicam

Naszywka Wojska Lądowe M-Tac Multicam

Obecnie brak na stanie
16,00 zł
Brutto

Emocje -to wizualna reprezentacja emocji, obiektów lub symboli często używanych do komunikacji w wiadomościach w mediach społecznościowych. Symbole graficzne pojawiły się najpierw w Japonii, a później zyskały popularność na całym świecie. Marka M-Tac nadąża za nowoczesnymi trendami, dlatego zaprojektowała całą serię pozytywnych, taktycznych, patriotycznych, ironicznych i neutralnych emotikonów, które są w stanie przekazać emocje bez słów, podkreślając Twoje ubrania czy ekwipunek.

 

 Emoji posłużą jako element komunikacji niewerbalnej i pomogą właścicielowi wyrazić określony stosunek do sytuacji, pozwolą na umieszczenie akcentów, a ich oryginalność z pewnością przyciągnie uwagę innych. Naszywka wykonana z wysokiej jakości materiału PVC (polichlorku winylu) z wykorzystaniem technologii 3D, dzięki czemu wydaje się obszerna, a obraz bardzo realistyczny. Mocowanie do odzieży lub sprzętu za pomocą rzepów. Wybierz swoją emocję z M-TAC!

Rozmiar:

6,5 x 6,5 cm

Materiał:

PVC

Dodatkowo:

rzep do mocowania

51353604
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci