Multitool 5.11 EDT Rescue Tool - Alert Blue
Multitool 5.11 EDT Rescue Tool - Alert Blue
Multitool 5.11 EDT Rescue Tool - Alert Blue
Multitool 5.11 EDT Rescue Tool - Alert Blue

Multitool 5.11 EDT Rescue Tool - Alert Blue

Obecnie brak na stanie
75,00 zł
Brutto

EDT Rescue Alert Blue to brelok wykonany ze stali nierdzewnej. Wybór tego materiału podyktowany jest dwoma jego cechami – dużą wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na korozję. Pierwsza gwarantuje, że narzędzie nie zawiedzie nas wtedy, gdy faktycznie będzie potrzebne. Druga z kolei sprawia, iż nie musimy martwić się o środowisko, w którym używamy gadżetu.

 

EDT Rescue Alert Blue może być z powodzeniem noszony w kieszeni, czy używany np. na jachcie, bez ryzyka, że następnego dnia pojawi się na nim rdza. Dodatkowo brelok pokryty jest niebieską powłoką, która poza funkcją estetyczną, pełni również dodatkową funkcję ochronną.

Podobnie jak inne produkty z linii EDT, również model Rescue łączy w sobie kilka praktyczny funkcji. Przecinak do pasów i linek oraz zbijak do szyb czynią z niego jedno z najmniejszych narzędzi ratowniczych, które mogą pomóc w awaryjnej sytuacji, gdy nie będziemy mieć pod ręką większych ostrzy etc. Produkt posiada także ciekawą funkcję klucza do butli z tlenem, a także praktyczny karabinek. Z jego pomocą z łatwością dopniemy 5.11 EDT Rescue Blue np. do kluczy, czy kluczyków do samochodu, by zawsze mieć go przy sobie.

5.11 EDT Rescue Blue to kolejne ciekawe narzędzie od kalifornijskiej marki, które nieraz może zaskoczyć nas swoją funkcjonalnością. Przy minimalnej formie, produkt posiada aż cztery praktyczne funkcje, mogące być nieodzowne na co dzień, czy w awaryjnej, kryzysowej sytuacji. Jeśli cenisz sobie praktyczność i lubisz przemyślane narzędzia, łączące w sobie kilka funkcji, to produkt w sam raz dla Ciebie.

Cechy produktu:

  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Kolor: Niebieski
  • Cztery funkcje
  • Przecinak do pasów i linek
  • Zbijak do szybk
  • Klucz do butli z tlenem
  • Karabinek
  • Producent: 5.11
56670-694
Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Zobacz także

Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci