Kompas Mapowy M-Tac
Kompas Mapowy M-Tac
Kompas Mapowy M-Tac
Kompas Mapowy M-Tac
Kompas Mapowy M-Tac
Kompas Mapowy M-Tac
Kompas Mapowy M-Tac
Kompas Mapowy M-Tac

Kompas Mapowy M-Tac

Obecnie brak na stanie
13,00 zł
Brutto

Klasyczny kompas mapowy. Przezroczysty korpus umożliwia odczyt informacji bezpośrednio na mapie. 

 

Klasyczny kompas mapowy. Przezroczysty korpus umożliwia odczyt informacji bezpośrednio na mapie. Posiada linijkę do obliczania odległości na mapie w skali 1:25 000 lub 1:50 000, szkło powiększające. W naszym przypadku jest to nie tylko kompas magnetyczny, ale także płynny.

W celu szybkiej orientacji za pomocą kompasu wymyślili strzałkę, aby zanurzyć się w cieczy. Lepką ciecz wlewa się do hermetycznie zamkniętej plastikowej kapsułki, w której strzałka się nie obraca.

Ze względu na to, że lepkość cieczy jest większa niż lepkość gazu, igła uspokaja się bardzo szybko - z tym kompasem w mniej niż 2 sekundy! Sam kompas znajduje się na ramie z zaznaczonymi liniami, na której obraca się kapsuła z kończyną i strzałką. Ramka jest prostokątna, wykonana z lekkiego przezroczystego tworzywa sztucznego.

HWDTC01
No reviews
Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci