Lista produktów marki Mechanix Wear

MECHANIX WEAR to firma posiadająca ponad trzydziestoletnie doświadczenie. Pierwszy i legendarny model rękawicy tej marki narodził się w 1991 roku i na początku był używany przez mechaników w jednej z serii wyścigowych.

Na zaufanie trzeba sobie zasłużyć. I od ponad 30 lat Mechanix Wear właśnie to robi. Zaangażowanie w anatomiczną konstrukcję, wiodącą w branży technologię materiałową i rygorystyczne standardy testowania sprawiły, że jesteśmy preferowanym wyborem wykwalifikowanych profesjonalistów i członków służb na całym świecie.

Idąc naprzód, będziemy budować na tym zaufaniu, nadal wychodząc poza konwencjonalne pomysły, starając się wprowadzać innowacje w zakresie najbardziej zaawansowanej ochrony rąk roboczych w historii.

Less
Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci