Lista produktów marki Carinthia

W CARINTHIA od dziesięcioleci każdego dnia dążymy do wspólnego celu: stałego, innowacyjnego i zorientowanego na wydajność dalszego rozwoju odzieży izolowanej i sprzętu - od profesjonalistów dla profesjonalistów.
 
Jako światowy lider rynku, nasze działania koncentrują się na orientacji na usługi, duchu przedsiębiorczości i sile innowacji.

Stosujemy najwyższe standardy jakości, ponieważ nasze produkty są w 100% wytwarzane w Europie. Profesjonalizm i elastyczność w dziedzinie rozwoju produktów umożliwiają nam opracowywanie rozwiązań, które zapewniają większy komfort i bezpieczeństwo. Nasze produkty są testowane przez profesjonalistów i dalej wspólnie rozwijane.

Ważnym kluczem do sukcesu firmy jest unikalna izolacja z włókien syntetycznych premium G-LOFT®. Ciepła, lekka i oddychająca - nawet w ekstremalnie mokrych i zimnych warunkach pogodowych. Bezkonkurencyjnym USP jest niezwykły stosunek ciepła do wagi tego zaawansowanego technologicznie włókna. Wyjątkowość G-LOFT® stanowi podstawę naszego portfolio produktów.

CARINTHIA. Stworzona do działania.

Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci