Lista produktów marki Haix

HAIX® jest światowym liderem w produkcji obuwia funkcjonalnego i innowacyjnego. Zaawansowane technologicznie produkty spełniają najwyższe wymagania dotyczące funkcjonalności, jakości, komfortu i wzornictwa. HAIX® stara się dostarczać na rynku najlepsze obuwie dla policji, wojska, odzieży roboczej, leśnictwa, straży pożarnej i ratownictwa.

Bez wątpienia, firma HAIX obecnie jest jednym z najlepszych na świecie producentów obuwia taktycznego. Warto podkreślić, że obuwie HAIX produkowane jest z wyselekcjonowanych materiałów i przy użyciu najnowszych technologii. Dzięki temu buty są niezwykle trwałe, komfortowe oraz zapewniają bezpieczeństwo. Dodatkowo przez lata działalności HAIX rozwijał i ulepszał kolejne linie swoich butów. W rezultacie, teraz każdy może znaleźć produkt na miarę swoich potrzeb i oczekiwań.

Buty dla wojska

Buty wojskowe HAIX® są tym, czego potrzebuje każdy żołnierz, aby być w ciągłej gotowości. Dobra para wytrzymałych butów może odmienić życie. Oferując całodzienny komfort i dłuższą trwałość, buty HAIX® są doskonałym wyborem dla oficerów, żołnierzy, pilotów, lekarzy, strażaków i nie tylko. Nie znajdziesz bardziej idealnej pary wygodnych butów wojskowych niż buty zgodne z Combat Hero AR670-1. Buty z serii Black Eagle® Tactical Series zrobione są ze skóry i są dostępne w trzech różnych wysokościach na każdą potrzebę. Najnowocześniejsza technologia pozwala zaprojektować buty tak, aby zapewniały stopom wygodę, a przede wszystkim ochronę.

Buty dla Policji 

Buty HAIX® dla organów ścigania są właśnie tym, czego potrzebujesz, aby utrzymać się na szczycie. Czarne buty robocze HAIX®, oferujące całodzienny komfort i dłuższą trwałość, są doskonałym wyborem dla policjantów, zespołów taktycznych i wszystkich innych osób. Buty dla oficerów policji Black Eagle® Tactical Series zrobione są ze skóry i są dostępne w trzech różnych wysokościach do każdego zastosowania. Buty SWAT zostały zatwierdzone przez SWAT i zespoły taktyczne. Dla aktywnych profesjonalistów obuwie policyjne z serii Black Eagle® Athletic jest lekkie i z materiałów oddychających, a seria Black Eagle® Safety to idealny wybór dla osób wymagających dodatkowej ochrony. Policyjne buty taktyczne HAIX® są zoptymalizowane do rzeczywistych sytuacji. To nie przypadek, że hasło firmy HAIX® brzmi „Od praktycznego doświadczenia do praktycznego zastosowania”.

Buty Outdoroowe 

Twoje stopy potrzebują komfortu podczas wędrówki. Wybierając buty outdoorowe, potrzebujesz wysokiej jakości produktu, na którym możesz polegać nawet w najtrudniejszych sytuacjach. W HAIX® oferujemy najlepsze dostępne produkty. Znajdziesz najlepsze buty outdoorowe, które zapewniają optymalne wsparcie kostki, ochronę stóp i komfort. Buty Haix zaprojektowano z myślą o codziennym trudnym terenie.

Less
Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci