Lista produktów marki Templar's Gear

Templar's Gear to marka produkująca innowacyjny i zaawansowany technicznie sprzęt taktyczny. Wszystkie znajdujące się tutaj produkty zostały zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o Twoich potrzebach. Projektując nasze produkty, skupiamy się na funkcjonalności, ergonomii, trwałości i obniżeniu wagi.

Wszystkie nasze produkty są dumnie produkowane w Polsce. Używamy tylko najwyższej jakości komponentów i tkanin - takich jak oryginalne materiały Ranger Green, Pencott, Multicam, A-TACS, Woodland lub Coyote Brown Cordura dostarczane przez wiodących europejskich i amerykańskich producentów. Do produkcji wykorzystujemy najnowocześniejsze oprogramowanie CAD, wycinarki laserowe i maszyny do szycia.

Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci