Lista produktów marki TEXAR

Firma TEXAR rozpoczęła działalność w 1992 r. od współpracy z bazami amerykańskimi na terenie Europy. Jest doświadczoną i wciąż dynamicznie rozwijającą się, firmą w branży militarnej w Polsce. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować towar i usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy producentem, importerem odzieży i wyposażenia militarnego.

Jako producent/importer działamy na rynku branży militarnej od 1992 roku . Doświadczenie zdobyte przez ten czas, powoduje, że jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty wysokiej jakości, wielokrotnie sprawdzone w różnorodnych, często ekstremalnych warunkach.

Dotyczy to zarówno odzieży i wyposażenia taktycznego jak również sprzętu outdoorowego i survivalowego. Do produkcji używamy możliwie najwyższej jakości materiałów, by oferta w pełni zaspokajała oczekiwania klientów.

Rokrocznie zwiększamy asortyment , docierając do coraz większej rzeszy zwolenników w kraju i zagranicą. Obok aktualnie obowiązującego wzornictwa militarnego, posiadamy też modele klasyczne, odwołujące się do tradycji.

Less
Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci