Leginsy męskie Tagart Winter
Leginsy męskie Tagart Winter
Leginsy męskie Tagart Winter
Leginsy męskie Tagart Winter
Leginsy męskie Tagart Winter
Leginsy męskie Tagart Winter

Leginsy męskie Tagart Winter

Ostatnie sztuki w magazynie
169,00 zł
Brutto

Męskie legginsy Winter to model zapewniający skuteczną ochronę przed chłodnym powietrzem i utratą ciepła. Bielizna dedykowana jest zarówno aktywnościom o podwyższonej intensywności, jak i swobodnego, niewymagającego użytku na co dzień. Szczególnie sprawdzi się w okresach przejściowych, kiedy zmuszeni jesteśmy dopasowywać odzież do zmieniających się warunków atmosferycznych.

rozmiar ubrań
  • XL
  • XXL

 

Legginsy męskie Winter powstały z elastycznej dzianiny łączącej w sobie zalety bawełny, poliestru i elastanu. Charakteryzuje je wygoda, komfort termiczny oraz odpowiednie przyleganie do ciała użytkownika. Obecność jonów srebra gwarantuje zachowanie poczucia suchości i świeżości na dłużej – materiał utrzymuje środowisko wrogie bakteriom, zachowuje równowagę na skórze, nawet w przypadku intensywnego wysiłku i wzmożonej potliwości. 

Bieliznę Winter wykonano z wykorzystaniem technologii płaskich szwów, z wykorzystaniem szczotkowanego wykończenia po wewnętrznej stronie, co powoduje, że bielizna jest milsza w dotyku i nie powoduje otarć i podrażnień. Wewnętrzna warstwa pomaga zachować ciepło i dogrzewa ciało w niekorzystnych warunkach. Ciepłe legginsy skutecznie odprowadzają powstałą na powierzchni skóry wilgoć na zewnątrz, chroniąc organizm przed wyziębieniem

Legginsy męskie Winter zapewnią Ci komfort podczas każdego typy aktywności. Bielizna termoaktywna to istotna w systemie warstwowym warstwa podstawowa, która pomaga nam zachować ciepło, izoluje od chłodu, chroniąc przed przewianiem i przeziębieniem. Na nartach, snowboardzie, na polowaniu, w górach, na biwaku, lub do codziennych treningów – legginsy Winter sprawdzą się doskonale.

Główne cechy:

  • Stworzone do biegania, jazdy na rowerze i innych aktywności w okresie przejściowym
  • Szczotkowana, miła w dotyku warstwa wewnętrzna
  • Technologia płaskich szwów
  • Termoizolacyjna warstwa zewnętrzna chroni przed wyziębieniem;
  • Właściwości bakteriostatyczne (jony srebra) mają za zadanie redukować ryzyko powstawania nieprzyjemnego zapachu;

Cechy techniczne:

Skład: 50% bawełna, 45% poliester, 5% elastan

2 Przedmioty
No reviews
Produkt dodany do listy ulubionych

Przywiązujemy wagę do realizowania polityki prywatności. Ograniczamy zbieranie i wykorzystanie danych o użytkownikach do minimum pozwalającego na właściwe świadczenie usług, a przetwarzanie danych w jakichkolwiek celach reklamowych każdorazowo odbywa się wyłącznie za dobrowolną zgodą użytkownika.

Nie przesyłamy również żadnej niezamówionej korespondencji e-mail o charakterze marketingowym, chyba że użytkownik wyrazi na to odrębną, dobrowolną zgodę. - Polityka prywatnosci