.

M-Tac Nakolanniki Ochronne Eva

Innowacyjne taktyczne nakolanniki brandu M-Tac zostały zaprojektowane tak, aby skutecznie chronić stawy kolanowe, zwrotność i komfort w codziennym użytkowaniu. Wykonane z miękkiego tworzywa polimerowego – pianki EVA o grubości 7 mm.

Materiał posiada właściwości pamięci molekularnej: tworzywo EVA może przywrócić dawny kształt geometryczny nawet po długim przebywaniu w stanie zdeformowanym, co pozwala na powtarzanie naturalnych ruchów kolana. Wstawki na kolana posiadają nacięcia: bok odpowiada szerokości kolana, a dolna i górna – wysokości, dzięki czemu można je dopasować do rozmiaru stawu kolanowego.

Posiadają ergonomiczne szczeliny umożliwiające wygodne zginanie nogi oraz otwory zapewniające dodatkową wentylację. Podczas pracy z naciskiem na kolana należy chronić przed wstrząsami i uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki udanemu projektowi łatwo i szybko modyfikuje się pod dowolne spodnie z wycięciem na kolana. Doskonała konstrukcja zapewnia większą zwrotność i gwarantuje maksymalny komfort w codziennym użytkowaniu oraz podczas wykonywania zadań taktycznych.

12,20 zł
Ilość:
Obecnie brak na stanie

10168002

Specyficzne zamówienie

Polecane produkty

Produkty, którymi również warto się zainteresować
0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć