.

Nóż Morakniv® Chisel stal węglowa

Nóż Morakniv Chisel to uniwersalne narzędzie, które sprawdzi się podczas remontów, prac ogrodniczych i ciesielskich. Posiada kwadratowy profil ostrza, ze stali węglowej. Dodatkowo dzięki takiemu ostrzu nóż znajdzie swoje zastosowanie w myślistwie oraz outdoorze. Agresywna krawędź tnąca poradzi sobie z każdym drewnem, a nawet płytą kartonowo-gipsową.

Rękojeść noża Morakniv Chisel została wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze czarno oliwkowym i tak wyprofilowana, by zapewnić optymalną ergonomię i znacząco zmniejszyć ryzyko wyślizgnięcia się z ręki. 

Morakniv Chisel posiada w komplecie pochewka z wytrzymałego polimeru. Jej konstrukcja doskonale zabezpiecza nóż podczas transportu, a także dzięki otworowi w dolnej części, pozwala na szybkie jej wyczyszczenie, w przypadku gdy został do niej schowany mokry lub ubrudzony nóż.

Po użyciu noża głownia powinna zostać umyta, a następnie osuszona. W celu uniknięcia pojawienia się ognisk korozji, przed schowaniem noża do pochwy na dłuższy czas ostrze należy zakonserwować cienką warstwą oliwki.

40,65 zł
Ilość:
Obecnie brak na stanie

  • Długość ostrza: 75 mm
  • Grubość ostrza: 3.1 mm
  • Długość całkowita: 193 mm
  • Twardość ostrza: 59 HRC
  • Waga [g]  131g
  • Materiał Stal Węglowa
NCz

Specyficzne zamówienie

Polecane produkty

Produkty, którymi również warto się zainteresować
0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć