.

Ostrzałka karabińczyk Lansky® Road 1

Lansky Road to ostrzałka stworzona specjalnie dla miłośników narzędzi wielofunkcyjnych.

Jest idealnym uzupełnieniem zestawu EDC każdego pasjonata outdooru i survivalu. Lansky Road ma niewielkie rozmiary, stalową konstrukcję oraz praktyczny karabinek, który pozwala na mocowanie do plecaka, kluczy lub szlufki od spodni.

Powierzchnie ścierne ze węglika wolframu o zgrubnej gradacji ustawione są pod stałym kątem ok. 22,5° (na stronę) dlatego Lansky Road najlepiej sprawdzi się w ostrzeniu noży oraz narzędzi edc. 

Ostrzenie za pomocą takiej osełki jest niezwykle proste i nie wymaga doświadczenia. Aby wyostrzyć krawędź tnącą, wystarczy jedynie kilka razy przeciągnąć nóż przez szczelinę ostrzącą, aż do uzyskania satysfakcjonującej ostrości. 

Warto pamiętać, że węglik zbiera stal bardzo agresywnie, dlatego podczas ostrzenia nie należy dociskać noża, wystarczą delikatnie przeciągnięcia z wykorzystaniem masy samego narzędzia.

Lansky Road oprócz głównej funkcji, oferuje nam dodatkowe rozwiązania i funkcje. Ostrzałka Lansky Road ma ostrze/hak ratowniczy, dzięki czemu szybko w sytuacji kryzysowej przetniemy pas samochodowy, odzież lub linę. Ostrzałka została także wyposażona w śrubokręt płaski,  krzyżakowy, otwieracz do butelek oraz zestaw kluczy sześciokątnych, przydatny szczególnie dla miłośników jednośladów.

36,59 zł
Ilość:
Obecnie brak na stanie

Typ ostrza: gładki.
Typ ostrzałki: typu V.
Typ ostrzenia: szybkie podostrzenie.
Materiał ścierny: węglik wolframu.
OLR1

Specyficzne zamówienie

Polecane produkty

Produkty, którymi również warto się zainteresować
0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć