.

Nóż Joker JKR658

Joker JKR-658 to myśliwski nóż składany, w którym zastosowano ostrze ze stali nierdzewnej Mova, sprawdzoną blokadę liner-lock oraz proste drewniane okładziny.

Ostrze ze stali Mova sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, z uwagi odporność na korozję, dobre trzymanie ostrości oraz łatwość ostrzenia, do którego w zupełności wystarcza standardowa osełka.

Smukła klinga o grubości 2,5 mm ma użytkowy drop-point. Klingę można w szybki i łatwy sposób rozłożyć jedną ręką za pomocą obustronnego kołka, dzięki czemu nóż jest błyskawicznie gotowy do działania. Wygodne usytuowanie oraz optymalna wielkość kołka, powodują, że ostrze można również komfortowo rozkładać w rękawicach.

Nóż ma klasyczne okładziny z drewna, mocowane śrubami do stalowych wkładek wzmacniających. Podcięcie na palec wskazujący oraz smukły kontur rękojeści ułatwiają operowanie nożem oraz zapewniają pewny chwyt.

Po rozłożeniu ostrza jest ono pewnie blokowane za pomocą mechanizmu liner-lock. Stalowa listwa blokady zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, a jej obsługa jest bardzo intuicyjna i wygodna. Niezawodna blokada to ważny element wzywający na funkcjonalność i bezpieczeństwo noża składanego.

Codzienne przenoszenie noża w kieszeni umożliwia standardowy klips, montowany wyłącznie w jednej pozycji. W tylnej części noża znajduje się otwór na linkę lub rzemień.

36,59 zł
Ilość:
Obecnie brak na stanie

Wymiary:

Długość głowni: 83 mm, wykonaną ze stali nierdzewnej Mova hartowanej do 57-59 HRC.

Grubość klingi: 2,5 mm.

Typ stali: nierdzewna.

Typ noża: składany.

JKR658

Specyficzne zamówienie

0
0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć