.

Narzędzie 5.11® Rescue Tool Silver

Narzędzie 5.11 Rescue Tool Silver 51149-988 to nowe praktyczne i niezbędne narzędzie w Twoim samochodzie. Wyposażony w obcinacz pasa bezpieczeństwa, składany, z otworem na kciuk. Śrubokręt na szczycie ostrza, łamacz ze szkła wolframowego, sprężynowy wewnętrznie, z końcówką węglową, uchwyt do zmniejszenia całkowitej masy, klips do paska ułatwiający mocowanie i praktyczny transport.

Kompaktowe wymiary, które ułatwiają przechowywanie, rączka i ostrze wykonane ze stali nierdzewnej.
Obcinarka do pasów bezpieczeństwa składana z końcówką śrubokręta i otwieraczem, do szybkiego ratowania. Wybijak do szyb (sprężynowy wybijak z końcówką z węglika wolframu do szybkich ekstrakcji automatycznych).

Łatwe mocowanie i magazynowanie - otwory DIE wycięte wzdłuż uchwytu dla zmniejszenia ciężaru. Klip na pasek ułatwiający mocowanie. Nierdzewna rączka i ostrze. Niewielkie rozmiary pozwalają na łatwe i wygodne przechowywanie.

Dlaczego 5.11? To sprzęt taktyczny, który jest stworzony dla Twojego środowiska. 5.11 tworzy produkty dla profesjonalistów i konsumentów, które ucieleśniają naszą misję tworzenia niezawodnego sprzętu dla najbardziej wymagających misji.

101,63 zł
Ilość:
Obecnie brak na stanie

5.11

Narzędzie 5.11 Rescue Tool Silver 51149

  • Narzędzie ratunkowe ESC
  • Uchwyt i ostrze ze stali nierdzewnej
  • Końcówka z węglika wolframu
  • 5.11®
  • Całkowita długość otwarta 14 cm
  • Długość z zamkniętym ostrzem 11 cm
  • Kolor Tumbled Steel (988)
51149-988

Specyficzne zamówienie

Polecane produkty

Produkty, którymi również warto się zainteresować
0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć