.

Kabura DOUBLETAP® Superwings OWB G17

Kabura Doubletap Superwings tworzona jest na frezowanej formie stałej, co zapewnia wysoką jakość wykonania i komfortu. Cechy te pozwalają uzyskać perfekcyjną retencję (zacisk kabury wokół pistoletu), która jest w prosty sposób regulowana za pomocą dedykowanych śrub.

Kabłąk pistoletu jest w pełni zakryty, a pistolet utrzymywany jest w kaburze z siłą docisku dobraną precyzyjne pod preferencję strzelca. Głębokość wycięcia pod palec dłoni strzelającej jest dobrana w taki sposób, aby można złapać pistolet wygodnie i pewnie. Ładownica umieszczona jest pod kątem analogicznym do kieszeni w spodniach - dzięki temu można chwycić magazynek pod kątem kostno-stawowym ręki i przy odpowiednim treningu jego wymiana z systemu APPENDIX staje się błyskawiczna.

Doubletap Superwings przeznaczona do pistoletu Glock 17 to klasyka gatunku. Dopasowane przelotki do pasa zostały zamontowane na łącznikach ze skóry. Dzięki temu rozwiązaniu, część kydexowa kabury przylega do pasa i pracuje na obręczy użytkownika podczas intensywnego ruchu. Kabura jest niezwykle wygodna, a niestandardowy design pozwala na skuteczne ukrycie broni.

251,22 zł
Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Przeznaczona do pistoletu Glock 17
  • Wysokogatunkowa skóra olejoodporna,
  • Zwiększona odporność na przetarcia,
  • Komfort przy noszeniu,
  • Łatwy i szybki sposób dobycia broni.
KDSG17
1 Przedmiot

Specyficzne zamówienie

Polecane produkty

Produkty, którymi również warto się zainteresować
0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć