.

Ładownica 5.11® 6.6 Padded Pouch Sandstone

Ładownica 5.11 6 x 6 Padded Pouch 58714-328 można szybko przymocować do dowolnego systemu kompatybilnego z Molle, aby pomóc Ci uporządkować krytyczny sprzęt. Ta wyściełana sakiewka może służyć do przechowywania i ochrony małych przedmiotów na zewnątrz plecaka, kamizelki lub torby na sprzęt, zapewniając łatwy dostęp do niezbędnych przedmiotów.

Wykonana z nylonu 1000D z 5 mm wyściółką, ta wyściełana sakiewka jest niezwykle trwała i praktyczna. Wyściełaną sakiewkę można łatwo wyjąć i przenieść do innych systemów kompatybilnych z molle za pomocą systemu mocowania 5.11 Slickstick molle.
5.11 Slickstick jest kompatybilny ze standardowymi systemami mocowania Molle, ale działa jak żaden inny.

Slickstick przesuwa się przez pierścień odporny na promieniowanie UV, co ułatwia układanie i mocowanie wyściełanych kieszeni 5.11 i innego sprzętu. Slickstick mocuje się jak normalna końcówka molle, ale przesuwa się, aby to ułatwić. Aby usunąć przedmiot, po prostu naciśnij zatrzask i wyciągnij drążek.


5.11 używa wysokiej jakości zamków błyskawicznych YKK w wyściełanej kieszeni 6.6. Wykonany z nylonu o jakości 1000D. W wyściełanej kieszeni dodano 5-milimetrową wyściółkę, aby chronić cenny przechowywany sprzęt.

109,76 zł
Ilość:
Obecnie brak na stanie

5.11 Tactical

Ładownica 5.11 6 x 6 Padded Pouch 58714-328

  • Wielofunkcyjna ładownica na każdą pogodę
  • Integruje się z torbami, plecakami
  • Kompatybilny z platformą internetową MOLLE / Tactec System
  • W pełni wyściełane wnętrze i uformowane uchwyty ułatwiają dostęp w rękawicach
  • Zamek błyskawiczny YKK®
  • Wykonany z trwałego nylonu 1000D
  • Kolor Sandstone 328
58714-328

Specyficzne zamówienie

Polecane produkty

Produkty, którymi również warto się zainteresować
0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć