.

Lista produktów według marki balaclava4u

20,00 zł

Kominiarka Taktyczna Medium 240g w swoim składzie posiada aż 95% wysokiej jakości bawełny czesanej. Dzięki tak dużej zawartości włókien naturalnych doskonale pochłania pot. Pozostałe 5% stanowi elastan, który odpowiada za zwiększenie rozciągliwości materiału, dzięki temu pasuje na każdą głowę zarówno dorosłych jak i dzieci.

✔  Zapobiega przedostawaniu się potu w wyściółkę, zwiększając higienę i czas użytkowania kasku.

✔  Zastosowany krój nie posiada szwa z przodu, co znacząco wpływa na komfort użytkowania, gdyż nie podrażnia skóry twarzy.
  Kominiarka dostępna jest w jednym uniwersalnym rozmiarze.
  Jest to nasz najpopularniejszy model, dostępny w Polsce.

20,00 zł

Kominiarka Taktyczna Panther WZ.93 – stworzona z myślą o miłośnikach ASG, militariów, oraz łowiectwa. Kominiarka ta jest jedną z nielicznych na rynku, której umaszczenie to idealne odwzorowanie wzoru “Pantera Leśna” Wzór ten jest doskonale doskonale znany z swoich właściwości maskujących.

Wykonana z wysokiej jakości bawełniany czesanej. Krój o wydłużonym przodzie, doskonale chroni szyję i kark przed nie porządanymi skutkami wiatru i chłodu. Kominiarka z łatwością dopasowuje się do kształtu głowy, nie powoduje podrażnień i otarć. Szew płaski, poprawadzony z tyłu głowy.

16,26 zł

Kominiarka Taktyczna Tactic Dark Olive – kominiarka taktyczna. Jeden duży otwór na oczy – nie zaburzający pola widzenia. Dzięki zastosowaniu wysoko-rozciągliwej lamówki, kominiarkę bez problemu można naciągnąć na nos, lub opuścić poniżej ust. Kominiarkę dzięki wydłużonemu krojowi, można bez problemu wsadzić pod koszulkę.

Zapobiegnie to podciąganiu się materiału i odsłanianiu szyi. Wykonana z wysokiej jakości bawełny z dodatkiem elastanu. Rozmiar uniwersalny pasujący na osoby dorosłe.

0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć