.

Combat Shirt 5.11 GEO7 Rapid Half Zip Terrain

Combat Shirt 5.11 GEO7 Rapid Half Zip Terrain 72415G7-865 to nie jest zwykła bluza. Zainspirowana niektórymi z naszych najpopularniejszych wzorów, zawiera mieszankę wydajnych tkanin, które zapewniają lepszą warstwę i taktyczną użyteczność.

Korpus wykorzystuje 92% poliester / 8% spandex, który odprowadza wilgoć, podczas gdy rękawy, ramiona i kołnierz składają się z tkaniny poliestrowej / spandexowej z dwukierunkowymi rozciągliwymi, szybkoschnącymi właściwościami i dodatkowym odprowadzaniem wilgoci.

Zainspirowana popularną Rapid Assault Combat Shirt, bluza Rapid Response Quarter Zip Shirt zawiera mieszankę wysokiej jakości tkanin, które zwiększają użyteczność taktyczną. Jest to idealna warstwa podstawowa do wykorzystania taktycznego w każdych warunkach operacyjnych.

Charakteryzująca się unikalną dwuwarstwową konstrukcją, Combat shirt Rapid Half Zip Shirt składa się z części poliestrowej / Spandex body, która oferuje zwinną i elastyczną bazę z wykończeniem odprowadzającym wilgoć, oraz niezwykle wytrzymałego, dwukierunkowego stretch poliestru / Spandexu, części rękawów, ramion i kołnierza, które są w stanie wytrzymać najtrudniejsze warunki. Konstrukcja wytrzymuje ciężar pancerza bez niedogodności, zapewniając jednocześnie pełną swobodę ruchów.

Zintegrowany kołnierz może być noszony w górę lub w dół. Gdy potrzebna jest swoboda manewrowania i wysoka wydajność ładowania, Combat Shirt Rapid Half Zip Shirt jest jedynym słusznym wyborem.

353,66 zł
rozmiar
Ilość:
Obecnie brak na stanie

7813936395

Combat Shirt 5.11 GEO7 Rapid Half Zip Terrain 72415G7-865

  • Rękawy z dwuczęściowymi materiałami, które ułatwiają ruch
  • Kontrola wilgoci i zapachów
  • Zapinana na zamek kieszeń na lewym rękawie ułatwia trzymanie przedmiotów
  • Dzianinowy kołnierz z wyściółką z materiału zapewnia miękkość i wygodę
  • Rękawy / kołnierz: 90% poly / 10% spandex, 6,13 uncji,
  • dwustronny splot bi-stretch
  • Ciało: 92% poly / 8% spandex, 7.08 oz.
  • Combat Shirt z kontrolą zapachów i odprowadzaniem wilgoci
  • Zapinane na nylonowe zamki w środkowym przednim lewym suwaku i lewej kieszeni na rękawie
  • Kolor Geo7 Terrain (865)
72415G7-865

Arkusz danych

rozmiar
L
M
S
XL
XXL

Specyficzne zamówienie

Polecane produkty

Produkty, którymi również warto się zainteresować
0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć