.

Aktywne filtry

47,97 zł

Kompaktowy, lekki, kieszonkowy multitool MT-050 amerykańskiej firmy Lansky to doskonałe narzędzie, które zawsze powinno znajdować się pod ręką. Okładziny wykonane z tworzywa sprawiają, że chwyt jest pewny i wygodny, a podczas niskiej temperatury używanie narzędzia nie sprawa trudności.

Na uwagę zasługuje niebanalny wygląd, estetyczne wykonanie i bogate wyposażenie w przydatne akcesoria.

Wbudowane narzędzia:

  • śrubokręt płaski wąski,
  • śrubokręt płaski szeroki,
  • ostrze ząbkowane,
  • ostrze gładkie,
  • sprężynujące kombinerki,
  • ostrze małe,
  • otwieracz do butelek,
  • otwieracz do puszek,
  • pilniczek do paznokci.
36,59 zł

Lansky Road to ostrzałka stworzona specjalnie dla miłośników narzędzi wielofunkcyjnych.

Jest idealnym uzupełnieniem zestawu EDC każdego pasjonata outdooru i survivalu. Lansky Road ma niewielkie rozmiary, stalową konstrukcję oraz praktyczny karabinek, który pozwala na mocowanie do plecaka, kluczy lub szlufki od spodni.

Powierzchnie ścierne ze węglika wolframu o zgrubnej gradacji ustawione są pod stałym kątem ok. 22,5° (na stronę) dlatego Lansky Road najlepiej sprawdzi się w ostrzeniu noży oraz narzędzi edc. 

Ostrzenie za pomocą takiej osełki jest niezwykle proste i nie wymaga doświadczenia. Aby wyostrzyć krawędź tnącą, wystarczy jedynie kilka razy przeciągnąć nóż przez szczelinę ostrzącą, aż do uzyskania satysfakcjonującej ostrości. 

Warto pamiętać, że węglik zbiera stal bardzo agresywnie, dlatego podczas ostrzenia nie należy dociskać noża, wystarczą delikatnie przeciągnięcia z wykorzystaniem masy samego narzędzia.

Lansky Road oprócz głównej funkcji, oferuje nam dodatkowe rozwiązania i funkcje. Ostrzałka Lansky Road ma ostrze/hak ratowniczy, dzięki czemu szybko w sytuacji kryzysowej przetniemy pas samochodowy, odzież lub linę. Ostrzałka została także wyposażona w śrubokręt płaski,  krzyżakowy, otwieracz do butelek oraz zestaw kluczy sześciokątnych, przydatny szczególnie dla miłośników jednośladów.

28,46 zł

Lansky Quick Fix LCSTC to kompaktowa ostrzałka o stałym kącie ostrzenia, która mieści się w kieszeni.

Została skonstruowana z myślą o ostrzeniu noży w terenie.
Ostrzałka została zbudowana z polimerowego korpusu z gumową wstawką odpowiedzialną za pewny i stabilny chwyt.

Posiada dwie powierzchnie ścierne: pręciki z węglika wolframu o gradacji zgrubnej do nadawania ostrości roboczej oraz pręciki ceramiczne o gradacji fine do wygładzania ostrza.

Proces ostrzenia jest niezwykle prosty, wymaga jedynie przeciągania ostrza przez szczeliny osełki, aż do uzyskania wymaganej ostrości. Pręciki mają stały kąt nachylenia 22,5°.

Lansky Quick Fix sprawdzi się do ostrzenia każdego rodzaju noży: EDC, myśliwskich, outdoorowych, a także narzędzi np. maczet, nożyczek itp.

0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć