.

Aktywne filtry

80,49 zł

Ruike P661-B to kompaktowy nóż do codziennego użytku, wyposażony w głownię tanto ze stali 14C28N, okładziny z laminatu G10 oraz kołek do szybkiego rozkładania ostrza. Głownia o długości 74 mm, wykonana ze szwedzkiej stali nierdzewnej 14C28N, która z uwagi na wysoką czystość stopu wyróżnia się wysoką twardością, odpornością na korozję oraz długim utrzymywaniem ostrości roboczej.

Ruike hartuje stal metodą kriogeniczną do optymalnej twardości użytkowej 58-60 HRC, co zapewnia długie utrzymywanie ostrości oraz odpowiednią udarność. Smukła głownia o profilu drop-point oraz płaski szlif zapewniają płynne i agresywne cięcie.

Klingę można błyskawicznie rozłożyć jedną ręką dzięki zastosowaniu obustronnego kołka oraz podkładek z brązu, które zapewniają bardzo płynną i komfortową pracę ostrza.

Ostrze zabezpieczone jest blokadą liner-lock, która ceniona jest za wytrzymałość oraz łatwość obsługi. 

Ciężar noża to tylko 66 g dzięki zastosowaniu okładzin z wytrzymałego laminatu G10 - tworzywa odpornego na uszkodzenia mechaniczne, wytarcie, oraz działania warunków atmosferycznych. Konstrukcję noża dodatkowo wzmacniają pełne stalowe wkładki.

Nóż posiada klips do wygodnego noszenia.

52,85 zł

Ruike S11-B to nowoczesny scyzoryk edc z głownią ze szwedzkiej stali 12C27 oraz wygodną rękojeścią z laminatu G10.

Model Ruike S11-B to kieszonkowy nóż składany o długości całkowitej 122 mm, który doskonale sprawdzi się jako narzędzie codziennego użytku w warunkach miejskich.

0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć