.

Aktywne filtry

17,89 zł

Wielofunkcyjny kompas mający swe zastosowanie w biegach przełajowych, kartografii, szkole oraz każdej wyprawie turystycznej. Wykonany z przeźroczystego odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego. Posiada wbudowaną lupę oraz linijkę. Załączony w zestawie sznurek pozwala zawiesić kompas na szyi.

20,33 zł

Wysokiej jakości nóż hiszpańskiej marki Joker znanej na całym świecie ze swoich doskonałych wyrobów. Jest to składany nóż doskonale wykonany z mocnej stali nierdzewnej. Rękojeść wykonana z bardzo wytrzymałego drewna. Przydatny w turystyce, wędkarstwie, myślistwie itd.

109,76 zł

Wysokiej jakości nóż myślwiski hiszpańskiej marki Joker jest uniwersalny, trwały i mocny o stałym ostrzu. Posiada klingę wykonaną ze stali nierdzewnej. Przytwierdzone do rękojeści okładziny wykonano z drewna oliwnego. Ergonomiczne profilowanie rękojeści oraz umieszczone na grzbiecie ostrza karbowane podparcie zapewnia pewny i bezpieczny chwyt. Wraz z nożem otrzymujemy funkcjonalny i estetycznie wykonany pokrowiec ze skóry, który posiada możliwość przypięcia do paska.

36,59 zł

Wysokiej jakości nóż “motylek” hiszpańskiej marki Joker znanej na całym świecie ze swoich doskonałych wyrobów. Jest to składany nóż w całości wykonany z mocnej stali nierdzewnej w kolorze czarnym. Przydatny w turystyce, wędkarstwie, myślistwie itd.

Dane techniczne:
Profil głowni: Clip Point.
Typ blokady ostrza: Bali - Song® z T-latch.
Typ noża: składany
Typ otwierania: flipper.
Typ stali: nierdzewna.

40,65 zł

Joker JKR644 to nóż motylkowy o solidnej metalowej konstrukcji oraz efektownym czarno-szarym wykończeniu typu damast.

Głownia zakończona mocnym czubkiem sprawdzi się w codziennym użytkowaniu do standardowych zadań. Wzdłuż całej klingi wykonano otwory, które zmniejszają jej ciężar i podkreślają nowoczesny styl noża. Aluminiowe ramiona rękojeści mają efektowne wykończenie stylizowana na damast. Płynne działanie noża zapewniają łożyska ślizgowe, umożliwiające wykonywanie efektownych trików. Za bezpieczeństwo podczas przenoszenia i użytkowania noża odpowiedzialna jest prosta, niezawodna blokada zapadkowa typu latch.

Joker JKR644 to balisong wyróżniając się oryginalną kolorystyką oraz solidną konstrukcją, zapewniającą długotrwałą i bezawaryjne użytkowanie.

DANE TECHNICZNE

Profil główny: Spear Point

Typ blokady ostrza: Bali-Song® z T-latch

Typ noża: składany

Typ stali: nierdzewny

36,59 zł

Joker JKR-658 to myśliwski nóż składany, w którym zastosowano ostrze ze stali nierdzewnej Mova, sprawdzoną blokadę liner-lock oraz proste drewniane okładziny.

Ostrze ze stali Mova sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, z uwagi odporność na korozję, dobre trzymanie ostrości oraz łatwość ostrzenia, do którego w zupełności wystarcza standardowa osełka.

Smukła klinga o grubości 2,5 mm ma użytkowy drop-point. Klingę można w szybki i łatwy sposób rozłożyć jedną ręką za pomocą obustronnego kołka, dzięki czemu nóż jest błyskawicznie gotowy do działania. Wygodne usytuowanie oraz optymalna wielkość kołka, powodują, że ostrze można również komfortowo rozkładać w rękawicach.

Nóż ma klasyczne okładziny z drewna, mocowane śrubami do stalowych wkładek wzmacniających. Podcięcie na palec wskazujący oraz smukły kontur rękojeści ułatwiają operowanie nożem oraz zapewniają pewny chwyt.

Po rozłożeniu ostrza jest ono pewnie blokowane za pomocą mechanizmu liner-lock. Stalowa listwa blokady zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, a jej obsługa jest bardzo intuicyjna i wygodna. Niezawodna blokada to ważny element wzywający na funkcjonalność i bezpieczeństwo noża składanego.

Codzienne przenoszenie noża w kieszeni umożliwia standardowy klips, montowany wyłącznie w jednej pozycji. W tylnej części noża znajduje się otwór na linkę lub rzemień.

0
0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć