.

Aktywne filtry

4,88 zł

Wojskowy zestaw przyborów do konserwacji obuwia Zestaw pochodzi z magazynów WP. Najwyższej klasy szczotki do pielęgnacji obuwia.

20,33 zł

Krzesiwo Magnezowe Texar Camp to bardzo solidny sprzęt biwakowy. Idealnie nadaje się do rozpalania wszelkiego rodzaju ognisk. Producentem krzesiwa jest znana polska firma Texar. Niezawodne, proste w użyciu krzesiwo wykonane z magnezji. Należy zeskrobać niewielką ilość łatwopalnej magnezji,  energicznie potrzeć o pręcik iskrownika. Kierując snop iskier na wcześniej przygotowaną  podpałkę uzyskamy ogień w każdych nawet najcięższych warunkach. Wzorem do stworzenia tego modelu były kontraktowe krzesiwa armii szwedzkiej .

24,39 zł

Krzesiwo Magnezowe Outdoor TXR to niezawodny sprzęt w czasie biwakowania. Idealnie nadaje się do rozpalania wszelkiego rodzaju ognisk. Producentem krzesiwa jest znana polska firma Texar. Niezawodne, proste w użyciu krzesiwo wykonane z magnezji. Należy zeskrobać niewielką ilość łatwopalnej magnezji,  energicznie potrzeć o pręcik iskrownika. Kierując snop iskier na wcześniej przygotowaną  podpałkę uzyskamy ogień w każdych nawet najcięższych warunkach. Wzorem do stworzenia tego modelu były kontraktowe krzesiwa armii amerykańskiej.

32,52 zł

Zestaw Wyciorów AK Nowy Oryginał. Idealny sprzęt do czyszczenia i konserwacji broni. Zestaw trzech wyciorów do AK  oryginalny Zamykany w metalowym opakowaniu. Pochodzi z magazynów wojskowych Wyciory są zakonserwowane w smarach wystarczy je wyczyścić i śmiało będą służyły długi czas. Stan NOWE

137,40 zł

Stuptuty chroniące połączenie buta i nogawki przed śniegiem, wodą i błotem. Tkaniny z membraną Orttex. Z przodu zamek rozłączny kryty zakładką i hak do zaczepienia o sznurówki. Regulowany pasek
do zapięcia pod butem. Ściągacz dopasowujący obwód u góry. Dostępne w trzech wersjach (3DX, Fire, Olive).

113,01 zł

Scyzoryk Ruike LD21-B to świetna jakość wykonania w rozsądnej cenie. Scyzoryk został wykonany ze stali Sandvik 12C27, która posiada świetne właściwości tnące oraz jest łatwa w procesie ostrzenia.
Okładziny Ruike LD21 zostały wykonane z kompozytu zwanego G10, do tego teksturowane okładziny gwarantują świetny chwyt. Nad bezpieczeństwem użytkowania głównego ostrza czuwa pewna i sprawdzona blokada LINER-LOCK.
Scyzoryk został wyposażony w klips, dzięki któremu możemy przypiąć go do krawędzi kieszeni, czy też do swojego ekwipunku. Do scyzoryka możemy również przypiąć klucze lub breloczek.

665,85 zł

Toporek 5.11 Operator AXE 51121 został zaprojektowany przy współpracy z Kylem Lambem z Viking Tactics®. Wyposażony jest w wiele przydatnych narzędzi, takich jak: podbierak, klucz, nasadki, metryczne i standardowe oznaczenia oraz otwory na klucze sześciokątne.

1,00 zł

Oryginalna nić Wojska Polskiego, pochodząca z magazynów wojskowych . 1 sztuka = to 25 metrów. MOCNE NICI DO RĘCZNEGO SZYCIA - oryginał z wojska; - fabrycznie nowe - stan magazynowy; - 1 sztuka - 25 metrów. Cena dotyczy jednej szpulki STAN : NOWE

1,00 zł

Wojskowe szczotki do zębów Wojska Polskiego Oryginalne szczotki produkowane dla Wojska Polskiego . Szczoteczka do zębów to niezbędne wyposażenie w podróży, wędrówce lub na poligonie. Niewielkie gabaryty, masa i odporność na uszkodzenia to jej główne atuty. Wykonana z wytrzymałego tworzywa, odpornego na złamanie. Włosie o średniej twardości - medium . Szczoteczki są nowe w stanie magazynowym SZCZOTKI WYSYŁANE SĄ LOSOWA

186,18 zł

Multitool 5.11 LE EMT Multi-Tools 51150-988 kiedy liczą się sekundy, potrzebne jest niezawodne narzędzie wielofunkcyjne, które jest zawsze na zawołanie, ale nigdy nie przeszkadza. Narzędzie wielofunkcyjne 5.11® LE EMT Multi-Tool zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności i funkcjonalności od początku do końca. Ostrze noża Tanto zostało zaprojektowane specjalnie do przebijania twardych materiałów. Obcinarka do pasów bezpieczeństwa z pryzmą i sprężynowym młotkiem do szkła może przyspieszyć automatyczne ekstrakcje i ratownictwo. A dzięki kluczowi tlenowemu, dwóm rodzajom szczypiec, magnetycznemu sterownikowi bitów i wielu innym, nie ma prawie nic, z czym nie poradziłoby sobie to narzędzie wielofunkcyjne.

0
0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć