.

Aktywne filtry

60,98 zł

Garnek z pokrywką Rockland TRAVEL LIGHT to uniwersalny garnek z pokrywką i wewnętrzną podziałką. Składana rączka wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dodatkowo ze względów praktycznych pokryto silikonem.

Do właściwej części garnka przymocowana jest ona techniką zgrzewania ultradźwiękowego, z pominięciem nitów.
Użytkowanie ułatwia zastosowanie specjalnego otworu, pozwalającego na dawkowanie odprowadzanej z garnka cieczy.

23,58 zł

Kubek ANODIZED MUG 0,35 L od firmy Rochland to lekki turystyczny kubek z wysokiej jakości anodyzowanego aluminium, dzięki czemu jest wytrzymały mechanicznie i gwarantuje długą żywotność.

Składany podwójny uchwyt pozwala zaoszczędzić miejsce w plecaku, a niska waga sprawia, że jest niemal nieodczuwalnym elementem ekwipunku.

44,72 zł

Termos Astro (0,5l ) ze stali nierdzewnej od firmy Rockland posiada podwójną konstrukcję ścianek, która gwarantuje utrzymanie stałej temperatury nawet przez kilkanaście godzin.
Termos Rockland Astro sprawdzi się niezależnie od warunków atmosferycznych.

Dodatkowo bezpieczeństwo użytkowania produktu zapewni zastosowany w zakrętce zawór bezpieczeństwa - otwierając termos, usuniesz nadmiar ciśnienia zgromadzony w jego wnętrzu.
Rockland Astro to uniwersalny termos zaprojektowanym z myślą o potrzebach miłośnika outdooru. 

60,98 zł

Termos Astro (0,7 l ) ze stali nierdzewnej od firmy Rockland posiada podwójną konstrukcję ścianek, która gwarantuje utrzymanie stałej temperatury nawet przez kilkanaście godzin.

Termos Rockland Astro sprawdzi się niezależnie od warunków atmosferycznych. Dodatkowo bezpieczeństwo użytkowania produktu zapewni zastosowany w zakrętce zawór bezpieczeństwa - otwierając termos, usuniesz nadmiar ciśnienia zgromadzony w jego wnętrzu.
Rockland Astro to uniwersalny termos zaprojektowanym z myślą o potrzebach miłośnika outdooru.

69,11 zł

Termos Astro (1 l ) ze stali nierdzewnej od firmy Rockland posiada podwójną konstrukcję ścianek, która gwarantuje utrzymanie stałej temperatury nawet przez kilkanaście godzin.

Termos Rockland Astro sprawdzi się niezależnie od warunków atmosferycznych. Dodatkowo bezpieczeństwo użytkowania produktu zapewni zastosowany w zakrętce zawór bezpieczeństwa - otwierając termos, usuniesz nadmiar ciśnienia zgromadzony w jego wnętrzu.

Rockland Astro to uniwersalny termos zaprojektowanym z myślą o potrzebach miłośnika outdooru.

72,36 zł

Wysokiej jakości termos próżniowy Galaxy (0,75 l) od firmy Rockland ze stali nierdzewnej. Między podwójnymi ściankami znajduje się próżnia, która odpowiada za możliwość przechowywania ciepłych napojów przez długi czas.

Obecnie to najlepsza i najbardziej trwała technologia stosowana w termosach turystycznych. Jego ergonomiczny kształt oraz antypoślizgowa powierzchnia zewnętrzna pozwalają na stabilne trzymanie termosu w dłoni.

Model wyposażono w niezawodny zakręcany korek (bez automatu), który jest szczelny i łatwy w czyszczeniu. Podczas nalewania korek nie musi być całkowicie odkręcany, dzięki czemu nie dochodzi do wychłodzenia napoju. Zgodność z normą EN 12546 - 1: 2000.

Termos wolny jest od BPA i innych szkodliwych dla zdrowia związków chemicznych

80,49 zł

Wysokiej jakości termos próżniowy Galaxy (1 l) od firmy Rockland ze stali nierdzewnej. Między podwójnymi ściankami znajduje się próżnia, która odpowiada za możliwość przechowywania ciepłych napojów przez długi czas.
Obecnie to najlepsza i najbardziej trwała technologia stosowana w termosach turystycznych.

Jego ergonomiczny kształt oraz antypoślizgowa powierzchnia zewnętrzna pozwalają na stabilne trzymanie termosu w dłoni. Model wyposażono w niezawodny zakręcany korek (bez automatu), który jest szczelny i łatwy w czyszczeniu. Podczas nalewania korek nie musi być całkowicie odkręcany, dzięki czemu nie dochodzi do wychłodzenia napoju. Zgodność z normą EN 12546 - 1: 2000.

Termos wolny jest od BPA i innych szkodliwych dla zdrowia związków chemicznych36,59 zł

Termos HELIOS (0,5L) od firmy Rockland to wysokiej jakości termos próżniowy ze stali nierdzewnej.
Jego ergonomiczny kształt oraz antypoślizgowa powierzchnia zewnętrzna pozwalają na stabilne utrzymywanie napełnionego termosu w dłoni. Zgodność z normą EN 12546 - 1: 2000.
Wolny jest od BPA i innych szkodliwych dla zdrowia związków chemicznych.

88,62 zł

Termos SPACE ze stali nierdzewnej (1,2 l) od firmy Rockland jest awangardową propozycją - łączy w sobie funkcję tradycyjnego termosu i pojemnika do przechowywania żywności. Podwójna konstrukcji ścianek zagwarantuje utrzymanie stałej temperatury napoju i posiłku nawet przez kilkanaście godzin.

Ergonomiczny kształt i antypoślizgowa powierzchnia zewnętrzna oraz składana rączka pozwalają na stabilne trzymanie termosu w ręce. Termos wyposażony jest w automatyczny korek, który jednym kliknięciem umożliwia przelanie napoju do szerokiej zakrętki lub innego pojemnika.

Dodatkowo zakrętka może być stosowana jako miseczka. Wszystkie zastosowane w termosie materiały są wolne od BPA i innych szkodliwych dla zdrowia substancji

60,98 zł

Wszystko czego potrzebujesz w terenie znajduje się w małym i trudnym do zgubienia pudełeczku.

Jeden wyprofilowany i ogumowany uchwyt pozwala na zastosowanie wielu końcówek takich jak np.: nóż, piła czy otwieracz do puszek.

Złowienie ryby czy zszycie uszkodzonych części odzieży lub wyposażenia nie stanowi problemu dzięki dołączonym do zestawu haczykom oraz igłom.

72,36 zł

Zestaw naczyń Travel Duo Anodized od firmy Rockland wykonany jest z lekkiego i wytrzymałego aluminium anodyzowanego. Jest bardzo łatwy w obsłudze dzięki poręcznym, rozkładanym rączkom. Uchwyty z garnkiem połączone są za pomocą specjalnego zgrzewu. Garnek zaopatrzony jest w dzióbek ułatwiający wygodne przelewanie zawartości. W zestawie patelnia z nienagrzewającym się uchwytem, pasującą do garnka.

72,36 zł

Komplet naczyń TRAVEL PRO od firmy Rockland z anodyzowanego aluminium składa się z dwóch garnków z rozkładanymi uchwytami. Zestaw jest wyposażony w pokrowiec ułatwiający transport. W zestawie praktyczny zmywak.

Do środka zestawu pasuje kartusz 230 g z małym palnikiem.

0
0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć