.

Pas 5.11® VTAC Combat Belt Sandstone

Pas 5.11 VTAC Combat Belt Sandstone 58642-328 został zaprojektowany we współpracy z firmą Viking Tactics® pas bojowy 5.11® Combat Belt oferuje doskonałe rozłożenie obciążenia i szerokie możliwości dostosowania do potrzeb użytkownika, co pozwala na wybór obciążenia, które najlepiej pasuje do danego zadania.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MATERIAŁU - Ten taktyczny pas bojowy, wykonany z wysokiej jakości nylonu 500D i siatki lotniczej odpornej na warunki atmosferyczne, jest wygodny, mocny i elastyczny, co zapewnia maksymalną wydajność.

SUPERIOR LOAD DISTRIBUTION - Zintegrowany z polimerowymi wkładkami o dużej gęstości, ten pas taktyczny ma ergonomiczny kształt, który utrzymuje ciężar sprzętu równo rozłożony na biodrach, dzięki czemu możesz być pewny komfortu i zmniejszonego zmęczenia.

Z PATFORMAMI ZEWNĘTRZNYMI MOLLE - Wyposażony w w pełni konfigurowalne platformy, ten pas bojowy jest łatwo kompatybilny z dodatkowymi plecakami i sakwami, które najlepiej pasują do Twojego sprzętu, takimi jak MOLLE i SlickStick.


SPACIOUS CAPACIT - Zawieś swój sprzęt i ruszaj w drogę na zewnątrz za pomocą tego pasa bojowego, przeznaczonego do przenoszenia mnóstwa materiałów i niezbędnych rzeczy. Charakteryzuje się dużym komfortem noszenia umożliwiającą lepsze przechowywanie i lepszą organizację.

296,75 zł
rozmiar
Ilość:
Obecnie brak na stanie

5.11

Pas 5.11 VTAC Combat Belt Sandstone 58642-328

  • Pas operacyjny z klamrą nie jest częścią zestawu
  • Równomiernie rozkłada ciężar na biodrach
  • Platforma SlickStick® Wrap-around MOLLE / 5.11
  • Wkładki polimerowe o ergonomicznym kształcie
  • Trwały, odporny na warunki pogodowe nylon 500D
  • Wnętrze siatkowe zwiększające oddychalność
  • 5.11®
  • Testowane przez Viking Tactics®
58642-328

Arkusz danych

rozmiar
2/3X
L/XL
S/M

Specyficzne zamówienie

Polecane produkty

Produkty, którymi również warto się zainteresować
0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć