.

Combat Shirt 5.11 GEO7 Rapid Half Zip Terrain

Combat Shirt 5.11 GEO7 Rapid Half Zip Terrain

Combat Shirt 5.11 GEO7 Rapid Half Zip Terrain 72415G7-865 to nie tylko koszula, to podejście. Zainspirowany niektórymi z naszych najpopularniejszych wzorów, zawiera mieszankę wydajnych tkanin, które zapewniają lepszą warstwę i taktyczną użyteczność. Korpus wykorzystuje 92% poliester / 8% spandex, który odprowadza wilgoć, podczas gdy rękawy, ramiona i kołnierz składają się z tkaniny poliestrowej / spandexowej z dwukierunkowymi rozciągliwymi, szybkoschnącymi właściwościami i dodatkowym odprowadzaniem wilgoci.

353,66 zł
rozmiar
Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

7813936395

Combat Shirt 5.11 GEO7 Rapid Half Zip Terrain 72415G7-865

Zainspirowana popularną Rapid Assault Combat Shirt, koszulka Rapid Response Quarter Zip Shirt zawiera mieszankę wysokiej jakości tkanin, które zwiększają użyteczność taktyczną. Jest to idealna warstwa podstawowa do wykorzystania taktycznego w każdych warunkach operacyjnych. Charakteryzująca się unikalną dwuwarstwową konstrukcją, Combat shirt Rapid Half Zip Shirt składa się z części poliestrowej / Spandex body, która oferuje zwinną i elastyczną bazę z wykończeniem odprowadzającym wilgoć, oraz niezwykle wytrzymałego, dwukierunkowego stretch poliestru / Spandexu, części rękawów, ramion i kołnierza, które są w stanie wytrzymać najtrudniejsze warunki. Konstrukcja wytrzymuje ciężar pancerza bez niedogodności, zapewniając jednocześnie pełną swobodę ruchów. Zintegrowany kołnierz może być noszony w górę lub w dół. Gdy potrzebna jest swoboda manewrowania i wysoka wydajność ładowania, Combat Shirt Rapid Half Zip Shirt jest jedynym słusznym wyborem.

  • Rękawy z dwuczęściowymi materiałami, które ułatwiają ruch
  • Kontrola wilgoci i zapachów
  • Zapinana na zamek kieszeń na lewym rękawie ułatwia trzymanie przedmiotów
  • Dzianinowy kołnierz z wyściółką z materiału zapewnia miękkość i wygodę
  • Rękawy / kołnierz: 90% poly / 10% spandex, 6,13 uncji,
  • dwustronny splot bi-stretch
  • Ciało: 92% poly / 8% spandex, 7.08 oz.
  • Combat Shirt z kontrolą zapachów i odprowadzaniem wilgoci
  • Zapinane na nylonowe zamki w środkowym przednim lewym suwaku i lewej kieszeni na rękawie
  • Kolor Geo7 Terrain (865)
72415G7-865
1 Przedmioty

Arkusz danych

rozmiar
L
M
S
XL
XXL

Specyficzne zamówienie

0
0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć