.

Aktywne filtry

216,26 zł

M-Tac karimata dmuchana to jeden z najlżejszych i najbardziej kompaktowych modeli na rynku. Ma anatomiczny kształt i jest przeznaczona do najwygodniejszego snu. Ma zwiększoną grubość, dzięki czemu można zapomnieć o takich kłopotach jak drobne kamienie, gałęzie i wszelkie nierówności ziemi. Ponadto ze względu na swoją gęstość nie przepuszcza zimna pochodzącego z ziemi.

Dzięki strukturze komórkowej dobrze trzyma człowieka i doskonale spełnia funkcje izolacji termicznej oraz amortyzacji wstrząsów. Łatwo się zwija i jest wyposażona w pokrowiec ułatwiający transport. Kompaktowy rozmiar i waga sprawiają, że nadaje się na długie wędrówki, wspinaczkę górską i wycieczki rowerowe.

Każdy turysta i miłośnik odpoczynku na świeżym powietrzu staje przed dylematem, jak maksymalnie komfortowo spędzić wakacje, jednocześnie zmniejszając wagę i objętość sprzętu, który będzie musiał nosić. W końcu nadwaga może być odczuwalna podczas wędrówki.


Jeśli możesz zrezygnować z niektórych rzeczy, to karimata jest elementem wyposażenia, bez którego nie możesz się obejść. Zabierając ze sobą karimatę brandu M-TAC, otrzymasz pełnowartościowe łóżko, które ochroni Cię przed zimnem i nierównościami ziemi. Lekki i kompaktowy model zajmuje niewiele miejsca w plecaku i jest wyposażony w pokrowiec ułatwiający transport.

Dzięki strukturze komórkowej, grubości 5 cm oraz ulepszonym właściwościom termoizolacyjnym może być stosowana na nierównej i zimnej powierzchni. Grubość napompowanej karimaty wynosi 5 cm.

Produkt wykonany jest z wytrzymałego, odpornego na przetarcia i wilgoć materiału: 40D Nylon ripstop coat TPU.
Materiał ten zapewnia zwartość i niewielką wagę produktu, dzięki czemu wytrzymałość absolutnie nie ucierpi.

Waga karimaty to 1000 g, a wymiary w pozycji złożonej - 29x12x7 cm. Dzięki zwartości mata nie zajmuje dużo miejsca podczas transportu w bagażu.

Karimata jest dostarczana z nylonowym pokrowcem do transportu, ściągana jest za pomocą sznurka ze stoperem.


121,95 zł

M-Tac karimata dmuchana o anatomicznym kształcie. Wygodna i łatwa w użyciu i przechowywaniu. Nowoczesna M-Tac karimata dmuchana będzie doskonałym pomocnikiem w ochronie przed utratą ciepła w kontakcie z zimną powierzchnią. Lekka i nie zajmuje dużo miejsca.

Bez czego trudno wyobrazić sobie prawdziwego turysty? Odpowiedź jest prosta - bez karimaty. Rzeczywiście, bez tego turystycznego dywanika nie można w dzień położyć się na trawie, a nocą poradzić sobie z niewielkimi wybojami ziemi w namiocie.

Zapewnia izolację termiczną pomiędzy ludzkim ciałem a ziemią, jej materiał jest lekki i łatwy w użyciu, nie trzeba go myć, wystarczy strzepnąć kurz lub przetrzeć wilgotną szmatką. Kupić karimatę to pozbyć się wilgoci i zimna podczas wędrówki, a także zapewnić sobie komfortowy wypoczynek i odprężenie organizmu po długotrwałej aktywności fizycznej.

Dzięki strukturze komórkowej, grubości 5 cm oraz ulepszonym właściwościom termoizolacyjnym może być stosowana na nierównej i zimnej powierzchni.

Produkt wykonany jest z wytrzymałego, odpornego na ścieranie Nylonu 40D ripstop Coat TPU. Cienki materiał zapewnia zwartość i niską wagę produktu, a jego wytrzymałość w ogóle nie ucierpi. Produkt jest również odporny na wilgoć.

Jego waga to zaledwie 485 g, a jego wymiary w pozycji złożonej to 19x11x7 cm. Dzięki swojej zwartości i niewielkiej wadze karimata jest bardzo łatwa w transporcie i nie zajmuje dużo miejsca w bagażu.

0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć