.

Aktywne filtry

28,46 zł

Akumulator LG MJ1 to najlepsze źródło zasilania latarek na rynku.


Oferuje bardzo wysoką pojemność i jednocześnie wystarczający prąd 10A, którym zadowoli się większość latarek.

104,88 zł

Aby uzyskać najwyższą kontrolę, latarka 5.11 EDC 2AAA mieści się w dłoni. Kieruje 127 lumenów dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz i działa przez 3 godziny, 21 minut. Zaktualizowana komora baterii jest silniejsza niż kiedykolwiek w celu ochrony przed upadkiem lub uderzeniami.

178,05 zł

Kompaktowa i jeszcze wydajniejsza latarka RAPID PL2AA jest idealna dla osób udzielających pierwszej pomocy lub do codziennego noszenia. Ta latarka jest zasilana standardowymi bateriami AA lub 14500 akumulatorami litowo-jonowymi. PL2AA jest zbudowany z aluminium lotniczego i innych materiałów najwyższej jakości, aby wytrzymać upadki, zadrapania i wszystko inne, co napotkasz podczas nocnej zmiany. Dwukierunkowy klips do kieszeni zapewnia dodatkowe opcje mocowania do ubrania lub sprzętu, aby wydobyć całą tajemnicę z najciemniejszych nocy.

104,88 zł

Aby uzyskać najwyższą kontrolę, latarka 5.11 EDC 2AAA mieści się w dłoni. Kieruje 127 lumenów dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz i działa przez 3 godziny, 21 minut.

Zaktualizowana komora baterii jest silniejsza niż kiedykolwiek w celu ochrony przed upadkiem lub uderzeniami.

109,76 zł

Przypinana do kieszeni na piersi, plecaka lub paska latarka EDC PL2AAA jest wytrzymała, przenośna i użyteczna, jak tylko się da. Emituje 107 lumenów i zapewnia czas pracy 4 godziny, 20 minut. Idealnie sprawdza się jako latarka terenowa , niewielka waga sprawia że będziesz mógł zabrać latarkę 5.11 EDC PL 2AAA wszędzie .

109,76 zł

Przypinana do kieszeni na piersi, plecaka lub paska latarka EDC PL2AAA jest  wytrzymała, przenośna i użyteczna, jak tylko się da. Emituje 107 lumenów i zapewnia czas pracy 4 godziny, 20 minut. Idealnie sprawdza się jako latarka terenowa , niewielka waga sprawia że będziesz mógł zabrać latarkę 5.11 EDC PL 2AAA wszędzie .

109,76 zł

Przypinana do kieszeni na piersi, plecaka lub paska latarka Latarka 5.11 EDC PL 2AAA 53380-328 jest  wytrzymała, przenośna i użyteczna, jak tylko się da. Emituje 107 lumenów i zapewnia czas pracy 4 godziny, 20 minut.

Idealnie sprawdza się jako latarka terenowa , niewielka waga sprawia że będziesz mógł zabrać latarkę 5.11 EDC PL 2AAA wszędzie .

109,76 zł

Przypinana do kieszeni na piersi, plecaka lub paska latarka EDC PL2AAA jest  wytrzymała, przenośna i użyteczna, jak tylko się da. Emituje 107 lumenów i zapewnia czas pracy 4 godziny, 20 minut.

Idealnie sprawdza się jako latarka terenowa , niewielka waga sprawia że będziesz mógł zabrać latarkę 5.11 EDC PL 2AAA wszędzie .

223,58 zł

Latarka 5.11 RAPID HL 1AA Headlamp 53415-019 posiada 330 lumenów w trybie punktowym z ciągłym czasem pracy ponad godzinę. Wycofaj go do trybu wyszukiwania dostaniesz sześć godzin pracy.

Niezależnie sterowane diody LED spot i reflektory COB z możliwością obracania pozwalają na regulację i bezpośrednie sterowanie w zależności od warunków, a solidna aluminiowa obudowa sprawi, że latarka będzie działać bez względu na to, jak bardzo ją obrócisz. Potrzebujesz przejść na bardziej bezpośrednią manipulację? Czołówka jest demontowalna, więc możesz używać jej jako światła prostokątnego.

324,39 zł

Latarka 5.11 Response HL XR1 Headlamp 53414-019, niezależnie od tego, czy zmieniasz sprzęt w terenie, prowadzisz SSE (Sensitive Site Exploitation) w miejscu docelowym, czy poruszasz się po obszarze miejskim w czasie przerwy w dostawie prądu, potrzebujesz dobrego światła. Trzeba też mieć wolne ręce.

HL XR1 Response jest tym, czego potrzebujesz do tych i innych misji. Ta mocna, ale nie rzucająca się w oczy, latarka czołowa może rzucać znaczne natężenie światła przez długi czas na polecenie, ale jest na tyle mała i lekka, że można nią łatwo nosić jako EDC lub torbie narzędziowej.
Response HL XR1 daje światło 1000 lumenów w trybie punktowym w szczycie, z dwugodzinnym czasem pracy. Przełącz go w tryb oszczędny z niezależnym sterowaniem światłem i uzyskaj sześć godzin pracy.

Obrócisz światło w zależności od potrzeb i użyjesz czerwonego elementu świetlnego COB, aby zachować widzenie w nocy. Chcesz przejść na bardziej bezpośrednią manipulację? Reflektor jest zdejmowany, dzięki czemu można go używać jako światła prostokątnego.

81,30 zł

Armytek Zippy ES WR to mała, dwukolorowa latarka ze światłem białym i czerwonym. Posiada 5 programów światła białego i 5 programów czerwonego. Zasilana jest z wbudowanego akumulatora Li-Poly o pojemności 100mAh.

Dołączony klips umożliwia podłączenie latarki do ubrań, plecaka itp. Przy pomocy mocnego pierścienia przymocujecie latarkę do kluczy. W komplecie dodatkowo klips z tworzywa z magnesem oraz pasek nagłowny.

Latarka posiada programy specjalne - latarnia o częstotliwości 1Hz zarówno w świetle białym jak i czerwonym co na pewno docenią nocni biegacze.

40,65 zł

Armytek Zippy to mała, ale twarda latarka. Posiada 3 programy i zabudowany akumulator Li-Poly.

Dołączony klips umożliwia podłączenie latarki do ubrań, plecaka itp. Przy pomocy mocnego pierścienia przymocujecie latarkę do kluczy

0
0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć