.

Aktywne filtry

34,15 zł

Patch od 5.11 Tactical to świetna propozycja na urozmaicenie Twojego outfit'u.
Idealnie nada się do czapki czy plecaka!

34,15 zł

Patch od 5.11 Tactical to świetna propozycja na urozmaicenie Twojego outfit'u.
Idealnie nada się do czapki czy plecaka!

339,43 zł 389,43 zł -50,00 zł

Odliczaj dni, aż pojawi się mężczyzna w czerwieni, dzięki naszemu taktycznemu podejściu do tradycyjnego kalendarza adwentowego. Każdego dnia znajdziesz niespodziankę pasującą do Twojego plecaka, czapki lub dowolnej powierzchni Velcro.

Uważamy, że te codzienne niespodzianki sprawią Ci przyjemność.

36,59 zł

Etui 5.11 Light-Writing Patch Black 56121-019 to użyteczny patch, który jest kompatybilny z naszą szeroką gamą produktów. Przyczepiany na rzep z miejscem na drobne akcesoria jak długopis, karta, latarka itp.

36,59 zł

Etui 5.11 Light-Writing Patch Black 56121-328 to użyteczny patch, który jest kompatybilny z naszą szeroką gamą produktów. Przyczepiany na rzep z miejscem na drobne akcesoria jak długopis, karta, latarka itp.

17,07 zł

Naszywka Husarz marki M-Tac to oryginalna naszywka Morale Patch, która ma na celu podniesienie morale oraz deklarowanie wartości życiowych właściciela.

Na naszywce jest przedstawiony husarz ze skrzydlami, który uosabia odwagę i rycerskość na polu walki, a także swoim wyglądem przeraża swoich wrogów. Nikt nie potrafił się oprzeć husarii w otwartym polu. Mapa i flaga Polski służą jako identyfikator przynależności narodowej i podkreślają Twoje poglądy patriotyczne.

Naszywka jest mocowana do odzieży, toreb, plecaków lub wyposażenia za pomocą rzepu velcro. Ta naszywka będzie doskonałym dodatkiem i podkreśli Twoją pozycję życiową.

13,82 zł

Pokrowiec M-Tac z przezroczystym panelem.

Panel ma podwójną strukturę i można go nosić na rękawie na rzep lub za pomocą sznurka, który jest w zestawie.

13,82 zł

Pokrowiec M-Tac z przezroczystym panelem.

Panel ma podwójną strukturę i można go nosić na rękawie na rzep lub za pomocą sznurka, który jest w zestawie.

13,82 zł

Pokrowiec M-Tac z przezroczystym panelem.

Panel ma podwójną strukturę i można go nosić na rękawie na rzep lub za pomocą sznurka, który jest w zestawie.

49,00 zł

Mamy misję❗️ A Wy możecie nam w niej pomóc, niech będzie to nasze wspólne zadanie Osoby walczące z pandemią COVID-19 na pierwszej linii frontu, nasi żołnierze w białych kitlach, tak bo właśnie o personelu medycznym mowa❗️ Zmagają się z ogromną presją oraz pracą często ponad ich siły, niejednokrotnie brakuje im czasu aby usiąść i zjeść...

Wraz z 5.11 Tactical chcemy im pomóc. Cały dochód ze sprzedaży Limitowanych Czapek oraz specjalnego Patcha "Honor Those Who Serve", będzie przeznaczony na dostarczenie im niezbędnych pakietów energetycznych.

Czapki dostępne tutaj: Czapka 5.11 Energy For The Frontline

28,46 zł

Naszywka 5.11 Saint Michael Patch Grey (81420-029) stworzona aby zintegrować się z szeroką gamą odzieży patrolowej, służbowej i taktycznej 5.11. Dzięki naszywce możemy wyrazić swoją indywidualność.

Patch reprezentuje postać Michała Archanioła, patrona tych, którzy na co dzień walczą w imię sprawiedliwości oraz prawa.

Naszywka 5.11 na rzep przeznaczona do montażu na większości kamizelek taktycznych, plecaków, czapek oraz umundurowaniu i odzieży z panelami Velcro.

33,33 zł

Skórzana naszywka 5.11 Tactical Viking Leather Patch Brown Leather na rzep przeznaczona do przyczepiania na większości kamizelek taktycznych, plecaków, czapek oraz umundurowaniu i odzieży z panelami Velcro.

12,20 zł

Haftowana naszywka ze znakiem Biohazard  i napisem Zombie Outbreak Response Team. Naszywka posiada miękki rzep pasujący do każdego zaczepu.

4,88 zł

Naszywka Flaga Polski na czarnym podkładzie i miękkim rzepie. Żakard biało-czerwony, natomiast ramka w okół jest wyszyta na czarno.

13,01 zł

Naszywka Majaor League Sniper wykonana z tworzywa PVC. Kolorystyka biało-niebiesko-czerwono-czarna. Możliwość mocowania na rzep Hook and Look.

15,45 zł

Naszywka PVC z motywem Mythosaura z Gwiezdnych Wojen (często mylona z Bantha).
Czaszka Mythosaura jako swoim symbolem posługiwali się Mandalorianie.

Czerwona czaszka na ciemnym tle wykonana z wysokiej jakości materiału PVC w technologi 3D.
Mocowana jest za pomocą rzepu Velcro.

8,13 zł

Haftowana naszywka z napisem MEDIC. Naszywka posiada miękki rzep Velcro, pasujący do każdego zaczepu.

13,01 zł

Naszywka Major League Door Kicker z tworzywa PVC. Motyw żołnierza w białym kolorze na niebiesko-czerwonym tle. Możliwość mocowania na rzep Velcro.

0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć