.

Aktywne filtry

49,00 zł

Mamy misję❗️ A Wy możecie nam w niej pomóc, niech będzie to nasze wspólne zadanie Osoby walczące z pandemią COVID-19 na pierwszej linii frontu, nasi żołnierze w białych kitlach, tak bo właśnie o personelu medycznym mowa❗️ Zmagają się z ogromną presją oraz pracą często ponad ich siły, niejednokrotnie brakuje im czasu aby usiąść i zjeść...

Wraz z 5.11 Tactical chcemy im pomóc. Cały dochód ze sprzedaży Limitowanych Czapek oraz specjalnego Patcha "Honor Those Who Serve", będzie przeznaczony na dostarczenie im niezbędnych pakietów energetycznych.

Czapki dostępne tutaj: Czapka 5.11 Energy For The Frontline

12,20 zł

Naszywka KOCIE OCZY w kolorze czerwonym, która świeci w nocy. Posiada miękki rzep, który pasuje do każdego zaczepu.

12,20 zł

Naszywka KOCIE OCZY w kolorze czarnym, która świeci w nocy. Posiada miękki rzep, który pasuje do każdego zaczepu.

13,82 zł

Naszywka Emergency Medical Technician PARTAMEDIC w kolorze czerwonym, wykonana z materiału PVC. Pasuje do każdego rzepa.

33,33 zł

5.11 Wing Shot Patch Double Tap 81078-026  to efektowny patch 5.11 zaprojektowany do integracji z szeroką gamą produktów, odzieży i akcesoriów taktycznych. Idealnie prezentuje się z naszą odzieżą bądz przy wszelkiego rodzaju torbach i plecakach .

12,20 zł

Naszywka KOCIE OCZY w kamuflażu, która świeci w nocy. Posiada miękki rzep, który pasuje do każdego zaczepu.

33,33 zł

Patch 5.11 Scope Large Patch 81251-999 to efektowny patch 5.11 zaprojektowany do integracji z szeroką gamą produktów, odzieży i akcesoriów taktycznych. Idealnie prezentuje się z naszą odzieżą bądź przy wszelkiego rodzaju torbach i plecakach .

12,20 zł

Na naszywce umieszczono charakterystyczny spartański hełm oraz napis "Molon Labe" (gr. Przyjdź i weź! ) - słowa przypisywane królowi Sparty Leonidasowi, będące odpowiedzią dla króla Persów, który przed bitwą pod Termopilami zaproponował pokój w zamian za pokłon i prawo do spartańskiej ziemi.

Naszywka mocowana jest za pomocą jednostronnego rzepa Velcro.

33,33 zł
5.11 Police Gnome Patch 81067-999 to efektowny patch 5.11 zaprojektowany do integracji z szeroką gamą produktów, odzieży i akcesoriów taktycznych. Idealnie prezentuje się z naszą odzieżą bądz przy wszelkiego rodzaju torbach i plecakach .
13,82 zł

Naszywka Emergency Medicał Technician PARTAMEDIC w kolorze czerwonym, wykonana z materiału PVC. Pasuje do każdego rzepa.

29,27 zł

Etui 5.11 Light-Writing Patch Black 56121-328 to użyteczny patch, który jest kompatybilny z naszą szeroką gamą produktów. Przyczepiany na rzep z miejscem na drobne akcesoria jak długopis, karta, latarka itp.

12,20 zł

Naszywka Młot Thora w kolorze czarnym, wykonana z materiału PVC. Pasuje do każdego rzepa.

0
0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć