.

Aktywne filtry

49,00 zł

Mamy misję❗️ A Wy możecie nam w niej pomóc, niech będzie to nasze wspólne zadanie Osoby walczące z pandemią COVID-19 na pierwszej linii frontu, nasi żołnierze w białych kitlach, tak bo właśnie o personelu medycznym mowa❗️ Zmagają się z ogromną presją oraz pracą często ponad ich siły, niejednokrotnie brakuje im czasu aby usiąść i zjeść...

Wraz z 5.11 Tactical chcemy im pomóc. Cały dochód ze sprzedaży Limitowanych Czapek oraz specjalnego Patcha "Honor Those Who Serve", będzie przeznaczony na dostarczenie im niezbędnych pakietów energetycznych.

Czapki dostępne tutaj: Czapka 5.11 Energy For The Frontline

13,82 zł

Naszywka Emergency Medical Technician PARTAMEDIC w kolorze czerwonym, wykonana z materiału PVC. Pasuje do każdego rzepa.

9,76 zł

Kolorowa naszywka na czarnym tle, przedstawiająca czaszkę samuraja. Samurai Skull wykonana w technologii 3D z najwyższej jakości wytrzymałego i elastycznego PVC. Mocowana jest za pomocą doszytego do naszywki rzepu Velcro.

33,33 zł

5.11 Wing Shot Patch Double Tap 81078-026  to efektowny patch 5.11 zaprojektowany do integracji z szeroką gamą produktów, odzieży i akcesoriów taktycznych. Idealnie prezentuje się z naszą odzieżą bądz przy wszelkiego rodzaju torbach i plecakach .

33,33 zł
5.11 Police Gnome Patch 81067-999 to efektowny patch 5.11 zaprojektowany do integracji z szeroką gamą produktów, odzieży i akcesoriów taktycznych. Idealnie prezentuje się z naszą odzieżą bądz przy wszelkiego rodzaju torbach i plecakach .
29,27 zł

Etui 5.11 Light-Writing Patch Black 56121-328 to użyteczny patch, który jest kompatybilny z naszą szeroką gamą produktów. Przyczepiany na rzep z miejscem na drobne akcesoria jak długopis, karta, latarka itp.

12,20 zł

Naszywka Młot Thora w kolorze czarnym, wykonana z materiału PVC. Pasuje do każdego rzepa.

12,20 zł

Naszywka Młot Thora w kolorze zielonym, wykonana z materiału PVC. Pasuje do każdego rzepa.

9,76 zł

Zielona naszywka na czarnym tle, przedstawiająca czaszkę samuraja. Samurai Skull wykonana w technologii 3D z najwyższej jakości wytrzymałego i elastycznego PVC. Mocowana jest za pomocą doszytego do naszywki rzepu Velcro.

12,20 zł

Naszywka Młot Thora w kolorze zielonym, wykonana z materiału PVC. Pasuje do każdego rzepa.

7,32 zł

Naszywka PVC na twardy rzep w kolorze zielono - czarnym. 

9,76 zł

Wyszywana szara naszywka z napisem Molon Labe mocowana na rzep.

Na naszywce umieszczono charakterystyczny spartański hełm oraz napis "Molon Labe" (gr. Przyjdź i weź! ) - słowa przypisywane królowi Sparty Leonidasowi, będące odpowiedzią dla króla Persów, który przed bitwą pod Termopilami zaproponował pokój w zamian za pokłon i prawo do spartańskiej ziemi.

0
0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć