.

Aktywne filtry

29,27 zł

Etui 5.11 Light-Writing Patch Black 56121-019 to użyteczny patch, który jest kompatybilny z naszą szeroką gamą produktów. Przyczepiany na rzep z miejscem na drobne akcesoria jak długopis, karta, latarka itp.

29,27 zł

Etui 5.11 Light-Writing Patch Black 56121-328 to użyteczny patch, który jest kompatybilny z naszą szeroką gamą produktów. Przyczepiany na rzep z miejscem na drobne akcesoria jak długopis, karta, latarka itp.

49,00 zł

Mamy misję❗️ A Wy możecie nam w niej pomóc, niech będzie to nasze wspólne zadanie Osoby walczące z pandemią COVID-19 na pierwszej linii frontu, nasi żołnierze w białych kitlach, tak bo właśnie o personelu medycznym mowa❗️ Zmagają się z ogromną presją oraz pracą często ponad ich siły, niejednokrotnie brakuje im czasu aby usiąść i zjeść...

Wraz z 5.11 Tactical chcemy im pomóc. Cały dochód ze sprzedaży Limitowanych Czapek oraz specjalnego Patcha "Honor Those Who Serve", będzie przeznaczony na dostarczenie im niezbędnych pakietów energetycznych.

Czapki dostępne tutaj: Czapka 5.11 Energy For The Frontline

31,71 zł

Limitowana naszywka firmy 5.11 EMEA Snowmans Land przedstawia Taktycznego Bałwana na niebieskim tle. Jest to świetna propozycja jako prezent, dodatek do ubrań, toreb, plecaków i czapek. Wykonana z najwyższej jakości materiałów PVC i jest trójwymiarowa.

Limitowana seria naszywek tylko na kraje EMEA.

12,20 zł

Haftowana naszywka ze znakiem Biohazard  i napisem Zombie Outbreak Response Team. Naszywka posiada miękki rzep pasujący do każdego zaczepu.

4,88 zł

Naszywka Flaga Polski na czarnym podkładzie i miękkim rzepie. Żakard biało-czerwony, natomiast ramka w okół jest wyszyta na czarno.

12,20 zł

Naszywka Hydra Marvel wykonana w technologii 3D z najwyższej jakości wytrzymałego i elastycznego PVC. Mocowana jest za pomocą doszytego do naszywki rzepu Velcro.

13,01 zł

Naszywka Majaor League Sniper wykonana z tworzywa PVC. Kolorystyka biało-niebiesko-czerwono-czarna. Możliwość mocowania na rzep Hook and Look.

15,45 zł

Naszywka PVC z motywem Mythosaura z Gwiezdnych Wojen (często mylona z Bantha).
Czaszka Mythosaura jako swoim symbolem posługiwali się Mandalorianie.

Czerwona czaszka na ciemnym tle wykonana z wysokiej jakości materiału PVC w technologi 3D.
Mocowana jest za pomocą rzepu Velcro.

8,13 zł

Haftowana naszywka z napisem MEDIC. Naszywka posiada miękki rzep Velcro, pasujący do każdego zaczepu.

13,01 zł

Naszywka Major League Door Kicker z tworzywa PVC. Motyw żołnierza w białym kolorze na niebiesko-czerwonym tle. Możliwość mocowania na rzep Velcro.

9,76 zł

Wyszywana szara naszywka z napisem Molon Labe mocowana na rzep.

Na naszywce umieszczono charakterystyczny spartański hełm oraz napis "Molon Labe" (gr. Przyjdź i weź! ) - słowa przypisywane królowi Sparty Leonidasowi, będące odpowiedzią dla króla Persów, który przed bitwą pod Termopilami zaproponował pokój w zamian za pokłon i prawo do spartańskiej ziemi.

0
0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć