.

Aktywne filtry

150,41 zł

Nerka 5.11 LV6 Waist Pack 3L Black 56445-019 idealna do przenoszenia ukrytej broni. Od torby przez ramię przez nerkę do dodatkowego zasobnika przy plecaku. LV6 jest w pełni użyteczną małą torbą. Świetnie sprawdzi się jako podręczny EDC lub do przenoszenia CCW.

150,41 zł

Nerka 5.11 LV6 Waist Pack 3L Nigth Watch 56445-534 idealna do przenoszenia ukrytej broni. Od torby przez ramię, po nerkę, aż do dodatkowego zasobnika przy plecaku. LV6 jest w pełni użyteczną małą torbą. Świetnie sprawdzi się jako podręczny EDC lub do przenoszenia CCW.

202,44 zł

Nerka 5.11 Emergency Ready Pouch 3L 56552-019 to torba medyczna w szeroką gamą zastosowania potrzebnych na akcje ratunkową. Podwójne suwaki zapewniają szybki dostęp do obszernie zorganizowanego wnętrza z przegródkami, kieszeniami i wewnętrznymi elastycznymi gumkami, które pomieszczą i zabezpieczą jego zawartość. Z przodu znajduje się również elastyczna kieszeń na opaskę uciskową oraz kieszeń z siatki z tyłu na inne niezbędne rzeczy. Można ją nosić w kurierskim stylu lub wokół talii za pomocą regulowanego paska do szybkiego rozpinania. Albo schować pasek i użyć górnych i dolnych uchwytów, aby mieć go w zasięgu ręki. Wszystkie te elementy dostępne w zestawie Emergency Ready Pouch, który umożliwia przechowywanie sprzętu o pojemności do 3 litrów. Emergency Ready Pouch jest wykonany z nylonu 420D, a jego podstawę stanowi potężny N1050D. W zestawie znajduje się uchwyt na taśmę z pętlą, który służy do oznaczania nazwy lub znaku wywoławczego, oznaczenia zespołu.

150,41 zł

Nerka 5.11 LV6 Waist Pack 3L Tarmac 56445-053 idealna nerka do przenoszenia ukrytej broni. Od torby przez ramię przez nerkę do dodatkowego zasobnika przy plecaku. LV6 jest w pełni użyteczną małą torbą. Świetnie sprawdzi się jako podręczny EDC lub do przenoszenia CCW.

259,35 zł

Torba 5.11 Emergency Ready Bag 6L 56521-734 to torba medyczna w szeroką gamą zastosowania potrzebnych na akcje ratunkową. Jeśli jesteś lekarzem, zorganizuj cały swój zestaw do urazów i miej go pod ręką. Podwójne suwaki zapewniają szybki dostęp do obszernie zorganizowanego wnętrza z przegródkami, kieszeniami i wewnętrznymi elastycznymi gumkami, które pomieszczą i zabezpieczą jego zawartość. Z przodu znajduje się również elastyczna kieszeń na opaskę uciskową oraz kieszeń z siatki z tyłu na inne niezbędne rzeczy. Po jej otwarciu znajdziesz wewnętrzne przegrody ułożone jedna obok drugiej, z dalszymi podziałami wewnątrz. Można ją nosić w kurierskim stylu lub wokół talii za pomocą regulowanego paska do szybkiego rozpinania.  Albo schować pasek i użyć górnych i dolnych uchwytów, aby mieć go w zasięgu ręki. Wszystkie te elementy dostępne w zestawie Emergency Ready Bag, który umożliwia przechowywanie sprzętu o pojemności do 6 litrów. Emergency Ready Bag jest wykonany z nylonu 420D, a jego podstawę stanowi potężny N1050D. W zestawie znajduje się uchwyt na taśmę z pętlą, który służy do oznaczania nazwy lub znaku wywoławczego, oznaczenia zespołu.

443,09 zł
Najpopularniejsza, wielofunkcyjna Torba 5.11 Side Trip Briefcase Black jest skonstruowana na polu bitwy jak również sali konferencyjnej. 5.11 Tactical Side Trip Brief Case Trip boczny to średniej wielkości, wielofunkcyjna torba przystosowana do codziennego użytku, ale wystarczająco duża na weekendową wycieczkę poza miasto. Przy zachowaniu podstawowej i biznesowej stylistyki, wnętrze torby jest wyposażone w funkcje, które oferują operatorowi lub oficerowi najwyższą funkcjonalność. Wnętrze w jasnym kolorze ułatwia odnalezienie Twoich rzeczy; duża komora wewnętrzna  posiada boczny panel kompatybilny z MOLLE/ALICE oraz dużą ukrytą kieszeń z pełnym systemem pasów zapasowych/ panelem kompatybilnym z hakami i pętlami do mocowania kabury lub innych akcesoriów. Kieszenie boczne rozszerzają się, aby pomieścić 1-litrową butelkę. Podwójne kieszenie przednie posiadają panele organizacyjne. Duża tylna kieszeń  może pomieścić laptopa lub inne duże, płaskie przedmioty oraz posiada regulowaną przegrodę wewnętrzną. Z przodu torby znajduje się również uchwyt na taśmę z nazwiskiem dla łatwej identyfikacji. Zbudowana z teksturowanego nylonu o grubości 1.000 den. Wykonane z wytrzymałego, stylowego nmateriału z formowanymi uchwytami i odpinanym paskiem na ramię, torba ma profesjonalny wygląd. Wnętrze posiada wiele przydatnych kieszeni i jest  kompatybilną z 5.11SlickStick®, obszerna komora główną na laptopa 16 ", a także ukrytą, kompatybilną z TacTec® osłonę boczną,  kieszeń do przechowywania dużych przedmiotów oraz osłonę przeciwdeszczową całej swojej powierzchni .
186,18 zł

Jeden z najbardziej wszechstronnych produktów 5.11, torba na narzędzia 5.11 Small Kit Tool Bag, oferuje solidne i konfigurowalne miejsce do przechowywania w szerokim zakresie zastosowań. Niezależnie od tego, czy szukasz sposobu na uporządkowanie kluczy i śrubokrętów, przechowywanie przyborów toaletowych w podróży, czy przechowywanie apteczki pierwszej pomocy w bagażniku samochodu, torba z małą apteczką ma wszystko, czego potrzebujesz. Rozkładany panel organizacyjny oferuje zapinane na suwak siatkowe kieszenie, które utrzymują podstawowe przedmioty na widoku, przestrzenna główna komora jest wzmocniona, aby zabezpieczyć cięższe przedmioty, a dodatkowa kieszeń z tyłu zapewnia dużo miejsca na akcesoria. Zbudowana z niezwykle wytrzymałego, odpornego na warunki atmosferyczne nylonu 1050D, torba Small Kit Bag zapewnia bezpieczeństwo sprzętu w każdym klimacie i środowisku.

324,39 zł

5.11 RUSH MOAB 6, zbudowany zostal z wyjątkowo wytrzymałego wodoodpornego nylonu o 1050D , zostało zaprojektowane tak, aby wytrzymać ciągłe przeciążenia w każdym klimacie, jednocześnie zapewniając wystarczającą ilość miejsca na cały niezbędny sprzęt. Wyposażony jest w system warstwowy 5.11, który sprawia, że plecak jest kompatybilny z plecakami RUSH i innymi uniwersalnymi torbami web-platform. Główna komora jest idealna do użytku w CCW i przechowywania akcesoriów, a kieszeń komunikacyjna jest przystosowana do noszenia radia, z wbudowanymi gniazdami na kable. Wewnątrz znajduje się polarowa kieszeń na delikatne przedmioty wartościowe, takie jak telefony komórkowe, odtwarzacze multimedialne i okulary przeciwsłoneczne, a także kieszenie na niezbędne rzeczy. Dzięki regulowanemu, wyściełanemu paskowi na ramię, jest to idealna torba na każdą podróż. Torba 5.11 RUSH MOAB 6 Tac OD to w pełni oburęczny, wydajny plecak wyposażony w taktyczne narzędzie CCW. Wyposażony w ukrytą kieszeń z tyłu , kieszeń z przegrodą na ramieniu, kieszeń na okulary z wyściółką polarową, kieszeń zbudowana na system hydracyjny o pojemności 1,5 litra, panel administracyjny, przedział wewnętrzny idealnie dopasowany do tabletu i akcesoriów MOAB jest idealny do codziennych jak i operacyjnych potrzeb. A gdy chcesz rozszerzyć swoją pojemność, MOAB integruje się z innymi plecakami za pośrednictwem systemu 5.11® Tier.

443,09 zł

Plecak 5.11 RUSH MOAB 10 Sandstone to w pełni oburęczny, wydajny plecak wyposażony w taktyczne narzędzie CCW. Torba MOAB (Mobile Operation Attachment Bag) 10 oferuje więcej niż wystarczającą ilość miejsca na sprzęt i akcesoria, a jednocześnie oferuje szerokie możliwości rozbudowy modułowej , co pozwala na pełne dostosowanie do potrzeb użytkownika. Wyściełany pasek oburęczny jest w pełni regulowany, a kieszeń coms umieszczona na ramieniu zapewnia dostęp do słuchawek. Niepozorna kieszeń z tyłu jest kompatybilna z Backup Belt System i wystarczająco przestronna na broń boczną, podczas gdy wewnętrzna kieszeń na butelkę z wodą oferuje port przelotowy dla łatwego dostępu do radia. Masywny wewnętrzny schowek zapewnia wystarczającą ilość miejsca i różne kieszenie administracyjne dla optymalnej organizacji, a obszerna, kompatybilna z MOLLE/SlickStick umieszczona na zewnątrz pozwala na zbudowanie struktury przechowywania od podstaw taka jaka w danej chwili jest Ci niezbędna. Potrzebujesz zwiększyć pojemność na dłuższe misje? Nie ma problemu. MOAB 10 jest wyposażony w system 5.11 Tier System, co pozwala na zintegrowanie go z innymi torbami z serii 5.11 RUSH. Wyposażony w ukrytą kieszeń z tyłu,noszony  na ramię, kieszenie na ramionach, kieszeń na okulary z wyściółką z fleece, kieszeń na 1,5 litrowy system hydratacyjny, admin panel i komora wewnętrzna idealnie dopasowane do tabletu i akcesoriów , MOAB 10 jest idealny do codziennych i operacyjnych potrzeb. A gdy chcesz rozszerzyć swoją pojemność, MOAB 10 integruje się z innymi plecakami poprzez system poziomów 5.11®.

223,58 zł

Torba Taktyczna 5.11 2-Banger Bag Double Tap wygodna i modułowy torba  o wymiarach idealnych dla dwóch magazynów AR, 2-Banger od 5.11 Tactical® utrzymuje broń w zamknięciu i sprawia ze będziesz gotowy w każdej sytuacji .

706,50 zł

Ten 4-częściowy 5.11 Range Master Backpack Set 33L zawiera nasz plecak Range Master, futerał na pistolety oraz małe i średnie ładownice Range Master.  Dzięki temu zestawowi będziesz zorganizowany i gotowy z całym swoim sprzętem strzeleckim bezpiecznie przechowywanym, a jednocześnie łatwo dostępnym. Plecak Range Master Backpack daje Ci wiele możliwości organizacyjnych amunicji, pistoletów, magów, kabury, pasów i innego sprzętu. Plecak jest zwymiarowany tak, aby pasował do dołączonego futerału na pojedynczy pistolet, a także do dołączonych małych i średnich ładownic Range Master. Zewnętrzna kieszeń na dokumenty z przodu i po bokach, zewnętrzna kieszeń górna i tylna kieszeń na dokumenty pozwalają na noszenie jeszcze większej ilości niezbędnych rzeczy. Aby mieć pod ręką cały sprzęt strzelecki i akcesoria w zasięgu ręki, ten plecak został stworzony po to, aby przechowywać Twój sprzęt, a Ty - doskonale możesz to zorganizować. 33 litry to całkowita pojemność. Główny korpus wykonany z 500D Nylonu, przednia kieszeń z 1680D Poliestru. Zewnętrzna kieszeń górna i tylna kieszeń na dokumenty. Zewnętrzne panele MOLLE z przodu i po bokach. Wyściełany plecak z otwieraniem typu clamshell, Ułożona kompresyjnie formowana przednia komora pokrywy EVA z wewnętrzną organizacją i zewnętrzną taśmą imienną.

259,35 zł

PUSH Pack 5.11 oferuje szybki i wygodny opcję do transportowania - wykonany z wodoodpornego nylonu 1050D, popularny, praktyczny PUSH Pack od 5.11 Tactical jest świetną, wszechstronną torbą do noszenia. Funkcjonalna, uniwersalna torba PUSH Pack zastępuje przestarzałe torby i jest bardziej kompaktowy niż plecak. Wykonany jest z wytrzymałego wodoodpornego nylonu 1050D i jest przeznaczony do noszenia na ramieniu blisko ciała. Plecak PUSH Pack posiada pięć kieszeni, główną komorę 8,5" x 8,5" x 4" i wytrzymałe suwaki YKK. Za główną komorą znajduje się kieszeń zapinana na zamek błyskawiczny z bocznym rzepem na akcesoria Back-Up Belt System™ lub podobne przedmioty. Na górze znajduje się łatwo dostępna, bezpieczna kieszeń, a po obu stronach znajdują się rozszerzalne kieszenie - idealne na butelki z wodą. Torby z systemem SlickStick™ 5.11 oraz inne narzędzia można łatwo przymocować do zewnętrznych platform taśmowych. Siatka dystansowa i szlufka na rzep z tyłu plecaka zapewniają bezpieczeństwo PUSH Pack. Wyposażenie dodatkowe obejmuje antypoślizgowy, wyściełany regulowany pasek na ramię oraz uchwyty na flagę i taśmę z nazwiskiem.

0
0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć