.

Aktywne filtry

223,58 zł

Zawieszenie 5.11 do Broni BUNGEE SINGLE  54000-328 wykonany z wytrzymałego nylonu 500D, zapewniającego maksymalną sprężystość i niezawodność w każdych warunkach pogodowych, system nośny od 5.11 Tactical® jest wyposażona w zintegrowany przewód bungee i oferuje trzy punkty mocowania, które pasują do szerokiej gamy broni palnej.

Funkcje obejmują w pełni regulowaną długość, mini klamrę ze stali nierdzewnej i klamrę Duraflex® S / R, aby zapewnić niezawodne działanie w każdym środowisku
Pierwsze zdjęcie odzwierciedla kolor oferowanego produktu zaś pozostałe możliwości modyfikacji .

251,22 zł

Zawieszenie 5.11 do Broni VTAC 2 Point zbudowany przy wsparciu światowej sławy instruktora taktycznego Kyle'a E. Lamb'a, VTAC® 2-punktowa slingowa podwieszka zwiększa standardową wielkość karabinu lub pistoletu maszynowego, zapewniając doskonałą elastyczność i bezpieczeństwo w każdej sytuacji taktycznej.

Szybka regulacja pozwala szybko przechodzić między ramionami lub zaciskać broń palną, aby uzyskać mocniejsze wsparcie w krótkich dystansach. Wytrzymała nylonowa konstrukcja zapewnia zwiększoną wytrzymałość i przyczepność na każdą pogodę, a zwiększona wyściółka na ramionach zwiększa komfort.

0
0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć