.

Aktywne filtry

202,44 zł

Żelowe ochraniacze na kolana EXO.K, stworzone specjalnie z myślą o znoszeniu nacisku na kolana, mają formowaną, elastyczną nasadkę z wbudowaną przyczepnością i płaską powierzchnią, co zapewnia stabilną, cichą platformę do strzelania — nawet na twardych powierzchniach. Pod nasadką znajduje się rdzeń z żelu EVA, który amortyzuje wstrząsy i zapewnia jeszcze lepszą ochronę. Gruby tkany górny elastyczny pasek i polipropylenowy pasek dolny zapewniają bezpieczne dopasowanie. Regulowane, ciche paski zostały zaprojektowane tak, aby pozostać na miejscu bez zsuwania się.

275,61 zł

Shock Absorbing Knee Pads - wysokiej jakości nakolanniki z konstrukcją Poron XRD Extreme Impact Protection i Ground Griping. Nakolanniki cenionej marki Source, zaawansowane technologicznie absorbują wstrząsy oraz chronią kolana. Wygodne w noszeniu oraz zakładaniu i zdejmowaniu, zaś elastyczne paski utrzymują ochraniacze na właściwym miejscu.

0
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć